Mersin Haber /  "Kurtlar Vadisi Pusu" dizi filminde "Muro" karakterini canlandıran Mustafa Üstündağ, Mersin'in Silifke ilçesine bağlı Atakent beldesinde tatil yapıyor.

Arkadaşlarıyla birlikte Atakent beldesinde denize giren ve hayranları ile bol bol fotoğraf çektiren Mustafa Üstündağ, MersinRadikal.Com muhabirine dizinin tatile girmesiyle birlikte dinlenmeye çekilip, stres attığını söyledi.

Güzel bir sezon finali gerçekleştirdiklerini belirten Üstündağ, "Önümüzdeki sezon ne olacak ne bitecek, şu an bir bilgimiz yok. Dizide Yıldırım'ı canlandıran Eray Türk'ün intikamını alacağım. Umarım ben alırım. Senaryo nereye gider, nasıl uygun görülür bilmiyorum ama Yıldırım'ın intikamını ben almak isterim.

Güzel bir takımdık. Birbirimizle iyi anlaşıyorduk. Güzel paslaşıyorduk. Oyuncu olarak Yıldırım karakterini canlandıran Eray, Çeto karakterini canlandıran Şefik Onatoğlu ve ben iyi anlaşıyorduk. Başka projelerde Eray'la birlikte yine olacağız. Ramazan ayından sonra çekimlere başlayacağız" dedi.

Temmuz ayında "Ağabeyim" adlı filmin çekimlerine başlayacağını ifade eden Üstündağ, "Filmde Levent Tüzüncü ile birlikte oynayacağız. Umarım seyirciler bu filmi beğenirler. Güzel bir film olacak. İki kardeşin hikayesini anlatan acıklı güldürü bir film olacak" diye konuştu.

Kendisinin de Mersinli olduğunu belirten Üstündağ, "Silifke Atakent gerçekten çok güzel bir tatil merkezi. Yıllar öncesinde sürekli buralara gelip denize girerdik. Temiz ve uygun fiyatlarla her kesimin gelip rahatlıkla tatil yapacağı çok güzel bir yer. Tatile çıkacaklara buraları tavsiye ediyorum" dedi.