• DOLAR 32,81 %-0.09
  • EURO 35,19 %-0.02
  • ALTIN 2.450,85 %0.01
  • BİST100 10.771 %0.00
  • BITCOIN 62.632 %-3.16
  • ETHERIUM 3.370 %-4.49
28°
4 gün önce SİYASET

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Kurban Bayramı dolayısıyla Mersinli yurttaşlarla bir araya gelmeyi sürdürüyor.

4 gün önce MERSİN

Mersin Büyükşehir Belediyesi Denizkızı Turizm A.Ş. bünyesinde hizmet veren Tribün Kafe 7’den 70’e herkese hitap etmeye devam ediyor.

4 gün önce SİYASET

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Kurban Bayramı’nın üçüncü gününde Toroslar İlçesi’nin mahallelerini ziyaret ederek yurttaşlarla bayramlaştı.

4 gün önce SONDAKİKA

Her bel ağrısının suçlusunun, bel fıtığı olmadığını belirten uzmanlar her bel fıtığının da ağrı yapmadığını söylüyor.

4 gün önce SONDAKİKA

Huile Prodigieuse® Or'un ışıltılı bitişi ve Huile Prodigieuse® Florale’in canlandırıcı çiçeksi notalarıyla oluşan yeni Huile Prodigieuse® Or Florale ile tanışmaya hazır mısınız?

4 gün önce SAĞLIK

Sinir hücrelerinin etkilenmesi sonucu ortaya çıkan ALS yani motor nöron hastalığının belirtileri hastadan hastaya değişiklik gösteriyor.

4 gün önce SONDAKİKA

Türkiye’nin mutfak yardımcı ürünleri denildiğinde akla ilk gelen markası Koroplast, saklama kategorisindeki pratik ve kullanışlı ürünleriyle tüketicilerine mutfakta kolaylık sağlıyor.

4 gün önce SONDAKİKA

Güneş, havuz, deniz ve polenler… Yaz aylarında göz sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz, çünkü gözlerinizi pek çok tehlike bekliyor.

4 gün önce SONDAKİKA

Zorlu PSM’nin sahne arkasında merak edilen büyük ve büyülü dünyasını sergilediği UNSEEN Tour’un adrenalinle genişletilmiş konsepti UNSEEN Extreme Tour, maceracı misafirlerini bekliyor.

6 gün önce SONDAKİKA

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik eden Türk Telekom, siber güvenlik uzmanı yetiştirmeye yönelik her yıl düzenlediği Siber Güvenlik Kampı için bu yıl da başvuru sürecini başlattı.