Bayer; dijital tarım uygulamaları ile üreticilerin doğru zamanda, doğru çözümü uygulamalarına, sürdürülebilir üretim yapmalarına ve sağlıklı, yüksek verimli ürünler yetiştirmelerine destek olmaya devam ediyor. 

Bayer, 4 Mevsim uygulaması üzerinden, Kazananlar Kulübü’ne üye olan çiftçiler ile bayilere BayPuan ve hediyeler kazandırıyor.

“Herkes için Sağlık, Sıfır Açlık” misyonu doğrultusunda, üreticilerin daha az girdiyle daha çok üretim yapmalarına yardımcı olacak çözümler sunan Bayer Tarım Ürünleri; bitki koruma hakkında geniş kapsamlı bilgiler sağlayan 4 Mevsim uygulaması üzerinden, tarım sektöründe üretici odaklı ilk sadakat programı olan Kazananlar Kulübü’ne üye olan çiftçiler ile bayilere BayPuan ve hediyeler kazandırıyor.

Üreticiler; 4 Mevsim uygulaması ile bitki korumanın ve zirai ilaçlamanın nasıl, ne zaman yapılacağı; hastalık, zararlı ve yabancı otlarla nasıl mücadele edileceği gibi soruların cevaplarını bulabiliyor. Hava durumu özelliğinden faydalanabiliyor. Tarım borsasında sebze ve meyvelerin fiyatlarını takip ederek ekonomik planlama yapabiliyor.

QR KOD İLE PUAN TOPLANIYOR

4 Mevsim mobil uygulamasını telefonuna indirerek hesap oluşturan ve Kazananlar Kulübü’ne üye olan çiftçiler ve bayiler ise; satın almış oldukları Bayer bitki koruma ürünlerinin üzerinde bulunan QR kodu taratarak puan topluyor ve Kazananlar Kulübü içerisinde yer alan “Hediye Kataloğu”ndan BayPuanları ile alışveriş yapabiliyor; biriktirdikleri puanlarını akıllı telefondan buzdolabına, televizyondan kablosuz kulaklığa kadar birçok hediye satın almak için kullanabiliyor. Google Play ve App Store gibi dijital marketlerden 4 Mevsim uygulaması; ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Türkiye Finans’tan sıfır taşıtlara özel finansman kampanyası Türkiye Finans’tan sıfır taşıtlara özel finansman kampanyası

Bayer Hakkında

Bayer, sağlık ve beslenme ile ilgili yaşam bilimleri alanlarında uzmanlaşmış küresel bir şirkettir. "Herkes için Sağlık, Sıfır Açlık" misyonu doğrultusunda, artan ve yaşlanan küresel nüfus nedeniyle çağımızın önemli sorunlarına ürün ve hizmetleriyle çözüm sunmaya katkıda bulunarak insanlara ve yaşadığımız gezegene destek olmayı amaçlamaktadır.

Sürdürülebilir kalkınma ilkelerine bağlı olan şirket, faaliyet gösterdiği alanlarda olumlu etki yaratma konusunda kararlıdır. Bayer Grup, aynı zamanda inovasyon ve büyüme yoluyla değer yaratmayı ve kâr etme gücünü artırmayı hedeflemektedir.

Bayer markası tüm dünyada güveni, kaliteyi ve güvenilirliği temsil etmektedir. 2023 mali yılı itibarıyla 100.000’den fazla çalışana ve 47,6 milyar Avro satış cirosuna sahip olan Bayer’in Ar-Ge harcaması ise 5,8 milyar Avro düzeyindedir. Daha fazla bilgiye www.bayer.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Editör: Tarsus Haber