Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin "81 İl’e 81 Okul" Projesiyle Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası ve Tarsus Ticaret Borsası’nın ortak girişimiyle Tarsus’a kazandırdığı TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin 100. Yıl Atatürk Kütüphanesi açıldı.

Cumhuriyet’in 100. Yıl ve 10 Kasım Atatürk’ü Anma programı kapsamında düzenlenen etkinliğe Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu, Tarsus Belediye Başkan Yardımcıları Aydın Polat ve Serdal Demirel, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hüsnü Yağcı ve Yönetim Kurulu Üyesi Eren Oğuz, Tarsus Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Teke, Tarsus İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin, kurum müdürleri, davetliler ve öğrenciler katıldı.

Tarsus Belediyesi’nden 10 Modern Kreşle 450 Öğrenciye Donanımlı Eğitim Tarsus Belediyesi’nden 10 Modern Kreşle 450 Öğrenciye Donanımlı Eğitim

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği şarkıların bando eşliğinde seslenilmesi ile başlayan program Atatürk fotoğraf sergisinin gezilmesi ile devam etti. Daha sonra protokol eşliğinde kütüphanenin açılış kurdelesi gezilerek öğrencilerle birlikte kitap okundu ve sohbet edildi.