Tarsus arkadaşlar arasında çıkan tartışma cinayetle sonuçlandı.Olay, Tarsus�n Reşadiye Mahallesi'nden bulunan Türkocağı Parkı'nda meydana geldi.

 

İddiaya göre, parkta oturan S.A. ve T.T. isimli şahıslar, gündüz kavga ettikleri arkadaşları Tuncay Başıboş'u (24) bulunduğu internet kafeden parka çağırdı.

 

Parka gelen Tuncay Başıboş ile arkadaşları arasında tekrar tartışma yaşandı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Tuncay Başıboş, parktan ayrıldı. Başıboş'u takip eden S.A. ve T.T. isimli şahıslar, Fatih Mahallesi Ayhan Bozpınar Caddesinde yakaladılar.
 
Üzerlerinde bıçak bulunduran S.A. ve T.T. isimli şahıslardan biri Tuncay Başıboş'un karnına 3 bıçak darbesi vurarak yaraladı. Olay yerinde vücuduna aldığı bıçak darbesiyle kaçan Tuncay Başıboş, kendini internet kafeye attı.
 
Burada kanları içinde yığılan Tuncay Başıboş, kafede bulunanların şaşkın bakışları arasında yere yığıldı. Özel bir otomobille hastaneye kaldırılan Başıboş, hayatını yolda kaybetti.
 
Olaydan sonra kaçan S.A. ve T.T. isimli şahıslar polis tarafından kısa sürede yakalandı. Cinayeti işlendiği iddia edilen S.A. ve T.T. isimli şahıslar gözaltına alındı.
 
HABERİN FOTOĞRAFLARI
 
Bıçaklanan genç internet cafe önünde duruyor.
 
 
 Bıçaklandıktan sonra karnını tutan genç internet cafede ilerliyor.
 
 
 
Acıyla kıvranan genç cafedekilerin şaşkın bakışları arasında yere yığılıyor.