Tarsus'ta 48 yaşındaki Şahin Demir, bir süre önce kendisinden ayrılan kız arkadaşı 33 yaşındaki S.D.'yi çalıştığı eczanede tabancayla ağır yaraladıktan sonra intihar etti. Dehşet anları ise saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

Olay, Eski Ömerli Mahallesi 1307 Sokak üzerinde meydana geldi. Tarsus Kızılay Aile Sağlık Merkezi'nin karşısında bulunan bir eczanede çalışan eczane teknisyeni S.D., iddiaya göreMersin'de müteahhitlik yapan Şahin Demir ile bir süre arkadaşlık etti.

İddiaya göre İlk eşinden boşandığı belirtilen bir çocuk annesi S.D., yaşanan bazı sorunlar nedeniyle Demir'den ayrıldıktan sonra savcılığa giderek koruma talebinde bulundu.

Bunun üzerine Şahin Demir, S.D.'den kendisine ait olduğunu iddia ettiği bir miktar altını geri istedi. S.D. de altınlarını gelip almasını istedi. Akşamüstü eczaneye giden Demir, altını aldıktan sonra S.D. ile tartışmaya başladı.

Tartışmanın büyümesi üzerine Demir, yanında taşıdığı tabancasını çekip, S.D.'ye bir el ateş etti. Sırtından yaralanan S. D., canını kurtarmak için eczaneden çıkıp koşarak yakındaki bir eve sığındı.

Ancak Demir, peşinden gidip genç kadını dışarı çıkardı. Bu sırada S.D. aldığı kurşun yarasın nedeniyle yere yığılınca bu kez Şahin Demir, silahı kendi başına dayayıp tetiği çekti.

Genç kadın ağır yaralanırken, Demir ise olay yerinde hayatını kaybetti. Ambulansla hastaneye kaldırılan S.D.'nin durumunun ağır olduğu belirtildi.

Yaşanan dehşet anları, tüm çıplaklığıyla güvenlik kamerasına yansıırken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.