Arzum, yeni ürünü Airchef Sıcak Hava Fritözü ile sağlıklı beslenmek ama lezzetten ödün vermek istemeyenlere çözüm sunuyor.

Kızartmalardan et, sebze ve balığa kadar 8 otomatik programı ile sağlıklı, lezzetli ve besleyici yemekler için ihtiyacınız olan tek şey Arzum Airchef Sıcak Hava Fritözü 

Ürün gamına her geçen gün yeni ürünler ekleyerek kullanıcıların hayatını kolaylaştıran Arzum, yeni ürünü Airchef Sıcak Hava Fritözü ile sağlıklı yemekleri zahmetsiz bir şekilde sofralarla buluşturuyor.

Tavuk, balık, hamur işi ve zeytinyağlı gibi birçok lezzeti çok az yağla pişirilebileceğiniz sıcak hava fritözü ile sağlıklı yemekler lezzetleniyor.

8 farklı otomatik programı sayesinde birbirinden lezzetli yemeklere imza atın

Arzum Airchef Sıcak Hava Fritözü’nün 8 otomatik pişirme programı ile dilediğiniz tarifin pişirme seçeneğini kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

Dijital ekranı ve dokunmatik ayarı ile pratik bir kullanım sunar. 4 litrelik pişirme haznesi ile aileniz ve misafirleriniz için yemeklerinizi rahatlıkla hazırlayabilirsiniz.

BonVeno, Dünya Sosisli Günü’nü Bir Alana Bir Bedava Kampanyasıyla Kutluyor BonVeno, Dünya Sosisli Günü’nü Bir Alana Bir Bedava Kampanyasıyla Kutluyor

Maksimum 60 dakikalık zaman ayarı ve 200 dereceye varan sıcaklık ayarı ile yiyecekleri arzu edilen zaman ve sıcaklıkta pişirir. Ekmekten sofraları süsleyecek rostolara, kekten zeytinyağlı tariflerine kadar birçok farklı lezzeti ev konforunda hazırlamanıza imkân tanır.

Editör: Tarsus Haber