Gaskispor Teknik Direktörü Faik Demir, Tarsus İdmanyurdu maÇında hakem tarafından haklarının Çalındığını ileri sürdü.

Ligde 7 haftalık Çok iyi bir performans sergilediklerini, ancak geÇen hafta oynadıkları Tarsus İdmanyurdu maÇında hakem tarafından haklarının Çalındığını söyleyen Gaskispor Teknik Direktörü Faik Demir, "Her maÇa olduğu gibi Tarsus İdmanyurdu maÇına da galibiyet iÇin Çıktık.

Ancak bize müsaade etmediler. Daha maÇın 10. dakikasından itibaren hakemler aleyhimize karar vermeye başladılar. Hakem, Çaldıkları düdüklerle rakibe manevi güÇ verirken, bizim aleyhimize de haksız bir penaltı vererek bir oyuncumuzu da "kırmızı kartla oyun dışı bıraktı.

Demek ki sahada ne kadar mücadele edersek edelim boşunaymış, sahadaki mücadele başarı iÇin tek başına yetmiyormuş. Bazen de yan güÇlerin devreye girmesi gerekiyormuş" diye konuştu.

Play-off şanslarının matematiksel olarak sürdüğünü, bu hafta karşılaşacakları Adanaspor'u yenersek şanslarını son haftaya taşımak istediklerini dile getiren Demir, "Adanaspor'u yenecek güÇteyiz ve bu maÇtan 3 puanla ayrılmak iÇin Çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sahaya Çıkıp, galip gelmek iÇin elimizden geleni yapacağız ve ondan sonra da rakiplerimizin puan kaybetmesini bekleyeceğiz" diye konuştu.