Tarsus İdmanyurdu Başkanı Eyüphan Eyüboğlu Hafta Sonu Yapacakları Mersin İdmanyurdu Maçı Öncesi Dostluk Çağrısı Yaptı.

TFF 2. Lig Yükselme Grubu'nda Körfez Belediyespor'u 2-1 yenerek Bank Asya 1. Ligi şansını koruyan Tarsus İdmanyurdu'nda büyük sevinç yaşanırken, Kulüp Başkanı Eyüphan Eyüboğlu hafta sonu yapacakları Mersin İdmanyurdu maçı öncesi dostluk çağrısı yaptı.

Körfez Belediyespor maçında hak ettikleri üç puanı alarak zirve yarışından kopmadıklarını ifade eden Eyüboğlu, "İlk iki içinde olmak için teknik heyet ve oyuncularımız özveriyle çalışıp mücadele ediyorlar. Bu mücadele üç puanın alınmasını sağlıyor." diye konuştu.

Pazar günü oynayacakları Mersin İdmanyurdu maçında aynı kentin iki takımının karşılaşacağını anlatan Eyüboğlu şöyle devam etti;"İki kentin iki takımının mücadelesinin dostça geçmesini arzu ediyoruz. Bu nedenle tüm taraftarlardan, Tarsuslulardan, sporseverlerden küfürsüz, kavgasız hep destek tam destek bekliyoruz.

Kazanmak için yönetim, teknik heyet, oyuncular ve taraftarlar el ele vererek bu maçı kazanıp yolumuza devam edelim. İlk beşte olmak bize yetmez. İkinci olarak Bank Asya 1. Ligi'ne çıkalım.".