Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur eşleşmeleri belli oldu

SPOR 23.10.2020, 15:48
Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur eşleşmeleri belli oldu

İSTANBUL (AA) - Ziraat Türkiye Kupası'nda üçüncü eleme turu eşleşmeleri belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Konferans Salonu'nun ev sahipliği yaptığı kura çekimini, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop ile kupanın son şampiyonu Trabzonspor'un eski futbolcularından Hamdi Aslan gerçekleştirdi.

Kura çekiminde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına yönelik alınan tedbirler kapsamında kulüp temsilcileri yer almadı.

Kupanın 3. turunda, Süper Lig'den Yeni Malatyaspor, Hes Kablo Kayserispor, MKE Ankaragücü, Atakaş Hatayspor, Büyükşehir Belediye Erzurumspor ve Fatih Karagümrük, TFF 1. Lig'den 18, Misli.com 2. Lig'den 39 ve ikinci eleme turundan 23 olmak olmak üzere toplam 86 takım mücadele edecek.

Tek maç eleme usulüne göre yapılacak üçüncü tur müsabakaları, 3-4-5 Kasım tarihlerinde seri başı takımların sahasında oynanacak.

Kupada 3. eleme turu eşleşmeleri şöyle:

Bodrumspor-Niğde Anadolu FK

Manisa FK-Gümüşhanespor

Adana Demirspor-Alanya Kestelspor

MKE Ankaragücü-Kocaelispor

Yılport Samsunspor-Muğlaspor

Ankaraspor-Pazarspor

Adanaspor-68 Aksaray Belediyespor

Fatih Karagümrük-Nevşehir Belediyespor

İnegölspor-Sultanbeyli Belediyespor

İstanbulspor-Elazığspor

Altınordu-Fethiyespor

Kahramanmaraşspor-Somaspor

Beypiliç Boluspor-Hacettepe

Sancaktepe FK-Serik Belediyespor

Tarsus İdmanyurdu-İçel İdmanyurdu

Zonguldak Kömürspor-Darıca Gençlerbirliği

Afjet Afyonspor-Kardemir Karabükspor

Altay-Karatay Termal 1922 Konyaspor

Uşakspor-Şile Yıldızspor

Atakaş Hatayspor-Şanlıurfaspor

Sakaryaspor-Diyarbekirspor

Yeni Malatyaspor-Artvin Hopaspor

Kırşehir Belediyespor-Yozgatspor 1959

Çorum FK-Eyüpspor

Royal Hastanesi Bandırmaspor-Belediye Derincespor

Eskişehirspor-Cizrespor

GMG Kastamonuspor-Amed Sportif Faaliyetler

Balıkesirspor-Esenler Erokspor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Karbel Karaköprü Belediyespor

Ankara Demirspor-Mamak FK

Ergene Velimeşespor-Karacabey Belediyespor

Sarıyer-Turgutluspor

Giresunspor-Tekirdağspor

Ankara Keçiörengücü-Büyükçekmece Tepecikspor

Hes Kablo Kayserispor-Yomraspor

Vanspor FK-Sivas Belediyespor

Menemenspor-Anagold 24Erzincanspor

Tuzlaspor-Bayburt İl Özel İdare

Ümraniyespor-Kırklarelispor

Bursaspor-Karşıyaka

Akhisarspor-Etimesgut Belediyespor

Pendikspor-Düzcespor

Hekimoğlu Trabzon-52 Orduspor

Yorumlar (0)
11
hafif sisli
Namaz Vakti 04 Aralık 2020
İmsak 06:06
Güneş 07:31
Öğle 12:37
İkindi 15:11
Akşam 17:32
Yatsı 18:52
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Alanyaspor 9 23
2. Galatasaray 10 20
3. Fenerbahçe 10 20
4. Beşiktaş 10 19
5. Gaziantep FK 10 15
6. Kasımpaşa 11 15
7. Karagümrük 10 14
8. Göztepe 9 14
9. Başakşehir 10 14
10. Konyaspor 9 12
11. Rizespor 9 12
12. Malatyaspor 9 12
13. Hatayspor 7 12
14. Trabzonspor 10 12
15. Antalyaspor 10 10
16. Sivasspor 9 9
17. Erzurumspor 9 9
18. Kayserispor 9 8
19. Denizlispor 9 6
20. Gençlerbirliği 9 5
21. Ankaragücü 8 2
Takımlar O P
1. Altınordu 11 23
2. Ankara Keçiörengücü 11 21
3. Tuzlaspor 11 21
4. Samsunspor 11 20
5. Adana Demirspor 10 18
6. İstanbulspor 11 18
7. Altay 10 17
8. Giresunspor 11 17
9. Bursaspor 12 14
10. Balıkesirspor 11 14
11. Akhisar Bld.Spor 11 13
12. Ümraniye 12 13
13. Adanaspor 9 12
14. Menemen Belediyespor 10 12
15. Bandırmaspor 11 11
16. Ankaraspor 11 8
17. Boluspor 10 7
18. Eskişehirspor 11 1
Takımlar O P
1. Tottenham 10 21
2. Liverpool 10 21
3. Chelsea 10 19
4. Leicester City 10 18
5. West Ham 10 17
6. Southampton 10 17
7. Wolverhampton 10 17
8. Everton 10 16
9. M. United 9 16
10. Aston Villa 9 15
11. Man City 9 15
12. Leeds United 10 14
13. Newcastle 10 14
14. Arsenal 10 13
15. Crystal Palace 10 13
16. Brighton 10 10
17. Fulham 10 7
18. West Bromwich 10 6
19. Burnley 9 5
20. Sheffield United 10 1
Takımlar O P
1. Real Sociedad 11 24
2. Atletico Madrid 9 23
3. Villarreal 11 20
4. Real Madrid 10 17
5. Sevilla 9 16
6. Cádiz 11 15
7. Barcelona 9 14
8. Granada 10 14
9. Athletic Bilbao 10 13
10. Elche 9 13
11. Getafe 10 13
12. Eibar 11 13
13. Deportivo Alaves 11 13
14. Valencia 11 12
15. Real Betis 11 12
16. Osasuna 10 11
17. Real Valladolid 11 10
18. Celta de Vigo 11 10
19. Levante 10 8
20. Huesca 11 7