banner72

Ziraat Türkiye Kupası'nda Tarsus İdmanyurdu'nun Rakibi Belli Oldu

Ziraat Türkiye Kupası'nda 1. tur maçlarının kura çekimi gerçekleştirildi.

SPOR 01.09.2016, 23:06 01.09.2016, 23:06
Ziraat Türkiye Kupası'nda Tarsus İdmanyurdu'nun Rakibi Belli Oldu
Ziraat Türkiye Kupası'nda 1. tur maçlarının kura çekimi gerçekleştirildi.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 72 takımın katılacağı 1. tur müsabakaları 6 Eylül'de, tek maç eleme usulüne göre ve bölgesel olarak oynanacak.

Müsabakalar sonucu rakiplerini eleyen 36 takım 2. tura katılmaya hak kazanacak.

Ziraat Türkiye Kupası'nda 1. tur maçlarının programı şöyle: 

15.00 Karaman Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Kemal Kaynaş)

14.30 Orduspor-Türk Metal Kırıkkalespor (Ordu 19 Eylül)

14.30 Araklı 1961-Yomraspor (Araklı İlçe)

14.30 Pazarspor-Düzyurtspor (Pazar İlçe)

14.30 Serhat Ardahanspor-Bayburt Grup Özel İdare (Halil Efendi Sentetik Saha)

14.30 24 Erzincanspor-Muşspor (Erzincan 13 Şubat)

14.30 12 Bingölspor-Dersimspor (Bingöl Şehir)

14.30 Elaziz Belediyespor-Iğdır Arasspor (Elazığ Atatürk)

14.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Kurtalanspor (Van Atatürk)

14.30 Batman Petrolspor-Diyarbekirspor (Batman 16 Mayıs)

14.30 Cizrespor-Hakkarispor (Cizre)

15.00 Kırıkhanspor-Kozan Belediyespor (Kırıkhan)

15.00 Sarayönü Belediyespor-Kilis Belediyespor (Sarayönü İlçe)

15.00 Nevşehirspor Gençlik-68 Aksaray Belediyespor (Nevşehir Gazi)

15.00 Ankara Adliyespor-Erbaaspor (OSTİM)

15.00 Çorum Belediyespor-Bartınspor (Dr. Turhan Kılıçcıoğlu)

15.00 Ankara Demirspor-Yeni Amasyaspor (TCDD Ankara Demirspor)

15.00 Halide Edip Adıvarspor-Çatalcaspor (Vefa)

15.30 Silivrispor-Edirnespor (Silivri)

15.30 Kartalspor-Maltepespor (Kartal)

15.30 Beylerbeyi-Sancaktepe Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

15.30 Tekirdağspor-Bayrampaşa (Tekirdağ Namık Kemal)

15.30 Sultangazispor-Sultanbeyli Belediyespor (Cebeci Spor Kompleksi)

15.30 Darıca Gençlerbirliği-Gölcükspor (Darıca İlçe)

15.30 Derincespor-Sakaryaspor (İzmit İsmetpaşa)

15.30 Düzcespor-Kocaelispor (Düzce 18 Temmuz)

15.30 Yeşil Bursa-Karacabey Birlikspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

15.30 Dardanelspor-Orhangazispor (Çanakkale 18 Mart)

15.30 Kütahyaspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Dumlupınar)

15.30 Tire 1922-Utaş Uşakspor (Tire 4 Eylül)

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Bergama Belediyespor (Mümin Özkasap)

15.30 Bodrum Belediye Bodrumspor-Muğlaspor (Bodrum İlçe)

15.30 Kızılcabölükspor-Altay (Kızılcabölük)

15.30 Kemerspor 2003-Payasspor (Dr. Fehmi Öncel)

15.30 Manavgatspor-Erzin Belediyespor (Evrenseki)

15.30 Afjet Afyonspor-Yozgatspor 1959 (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
28
açık
banner64
Namaz Vakti 17 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 2 6
2. Trabzonspor 2 6
3. Fenerbahçe 2 4
4. Başakşehir 2 4
5. Alanyaspor 2 4
6. Beşiktaş 2 4
7. Gaziantep FK 2 4
8. Giresunspor 2 3
9. Antalyaspor 2 3
10. Galatasaray 2 3
11. Kayserispor 2 3
12. Konyaspor 2 2
13. Ümraniye 2 1
14. Ankaragücü 2 1
15. Sivasspor 2 1
16. Hatayspor 1 0
17. Karagümrük 1 0
18. İstanbulspor 2 0
19. Kasımpaşa 2 0
Takımlar O P
1. Bodrumspor 1 3
2. Samsunspor 1 3
3. Boluspor 1 3
4. Eyüpspor 1 3
5. Göztepe 1 3
6. Altınordu 1 1
7. Gençlerbirliği 1 1
8. Adanaspor 1 1
9. Keçiörengücü 1 1
10. Rizespor 1 1
11. Tuzlaspor 1 1
12. Erzurumspor 1 1
13. Pendikspor 1 1
14. Bandırmaspor 0 0
15. Denizlispor 1 0
16. Manisa Futbol Kulübü 1 0
17. Sakaryaspor 1 0
18. Ö.K Yeni Malatya 1 0
19. Altay 1 0
Takımlar O P
1. M.City 2 6
2. Arsenal 2 6
3. Brentford 2 4
4. Tottenham 2 4
5. Newcastle 2 4
6. Leeds United 2 4
7. Chelsea 2 4
8. Brighton 2 4
9. Aston Villa 2 3
10. Nottingham Forest 2 3
11. Bournemouth 2 3
12. Liverpool 2 2
13. Fulham 2 2
14. Wolverhampton Wanderers 2 1
15. Leicester City 2 1
16. Crystal Palace 2 1
17. Southampton 2 1
18. Everton 2 0
19. West Ham United 2 0
20. M. United 2 0
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 1 3
2. Real Betis 1 3
3. Villarreal 1 3
4. Osasuna 1 3
5. Real Madrid 1 3
6. Real Sociedad 1 3
7. Valencia 1 3
8. Celta Vigo 1 1
9. Espanyol 1 1
10. Athletic Bilbao 1 1
11. Barcelona 1 1
12. Mallorca 1 1
13. Rayo Vallecano 1 1
14. Almeria 1 0
15. Sevilla 1 0
16. Cadiz 1 0
17. Girona 1 0
18. Elche 1 0
19. Getafe 1 0
20. Real Valladolid 1 0