banner52

GRAFİKLİ - Futbol: Haftanın programı

- Süper Lig'de 39. hafta maçları oynanacak- TFF 1. Lig'e 33. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek- Misli.com 2. Lig'e 37. hafta, Misli.com 3. Lig'de ise 1. Grup'a 30'uncu, 2-3 ve 4'üncü Grup'a 34. hafta mücadeleleri yapılacak

SPOR 30.04.2021, 11:01
GRAFİKLİ - Futbol: Haftanın programı

İSTANBUL (AA) - Süper Lig'de 39. hafta maçları oynanacak. TFF 1. Lig'e 33. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek. Misli.com 2. Lig'de 37, Misli.com 3. Lig'de ise 1. Grup'ta 30'uncu, 2-3 ve 4'üncü Grup'ta 34. hafta mücadeleleri yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, bu üç ligde haftanın maç programı şöyle:


- Süper Lig


Yarın:

20.30 Beşiktaş-Atakaş Hatayspor (Vodafone Park)

2 Mayıs Pazar:

16.00 Yukatel Denizlispor-Çaykur Rizespor (Denizli Atatürk)

16.00 İttifak Holding Konyaspor-Fatih Karagümrük (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

16.00 Fraport TAV Antalyaspor-Göztepe (Antalya)

20.30 Gençlerbirliği-Galatasaray (Eryaman)

3 Mayıs Pazartesi:

16.00 Medipol Başakşehir-MKE Ankaragücü (Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Helenex Yeni Malatyaspor-Hes Kablo Kayserispor (Yeni Malatya)

16.00 Kasımpaşa-Aytemiz Alanyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

20.30 Fenerbahçe-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Ülker)

20.30 Gaziantep-Demir Grup Sivasspor (Kalyon)

Not: Trabzonspor, 39. haftayı bay geçecek.


- TFF 1. Lig


1 Mayıs Cumartesi:

13.30 Eskişehirspor-Bursaspor (Yeni Eskişehir)

16.00 Yılport Samsunspor-Ankaraspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

16.00 Ankara Keçiörengücü-Menemenspor (Aktepe)

16.00 GZT Giresunspor-Akhisarspor (Çotanak)

16.00 Altınordu-Tuzlaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

16.00 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Altay (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Adanaspor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 İstanbulspor-Beypiliç Boluspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Adana Demirspor-Aydeniz Et Balıkesirspor (Yeni Adana)


- Misli.com 2. Lig


Beyaz Grup

2 Mayıs Pazar:

15.00 Sarıyer-Manisa (Yusuf Ziya Öniş)

15.00 Gümüşhanespor-Çorum (Gümüşhane Yenişehir)

15.00 Zonguldak Kömürspor-Kocaelispor (Devrek İlçe)

15.00 Hacettepe-Afjet Afyonspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.00 Uşakspor-İnegölspor (Uşak 1 Eylül)

15.00 Şanlıurfaspor-Niğde Anadolu (Şanlıurfa GAP)

15.00 Hekimoğlu Trabzon-Ergene Velimeşespor (Ortahisar Yavuz Selim)

15.00 Anagold 24Erzincanspor-Ankara Demirspor (Mustakil Atletizim Pist Sahası)

15.00 Kahramanmaraşspor-Sancaktepe (12 Şubat)


Kırmızı Grup

2 Mayıs Pazar:

15.00 Pendikspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Pendik)

15.00 Mamak-Bayburt Özel İdare (Çubuk İlçe)

15.00 Kırşehir Belediyespor-Serik Belediyespor (Kırşehir Ahi)

15.00 Bodrumspor-Kardemir Karabükspor (Bodrum İlçe)

15.00 Karacabey Belediyespor-Turgutluspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

15.00 Sakaryaspor-Etimesgut Belediyespor (Yeni Sakarya Atatürk)

15.00 Pazarspor-GMG Kastamonuspor (Pazar İlçe)

15.00 Silahtaroğlu Vanspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Van Atatürk)

15.00 Kırklarelispor-Eyüpspor (Kırklareli Atatürk)

15.00 Sivas Belediyespor-Tarsus İdman Yurdu (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)


- Misli.com 3. Lig


1. Grup

Yarın:

15.00 Kızılcabölükspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Kızılcabölük Semt)

15.00 Nevşehir Belediyespor-Çankaya (Nevşehir Gazi)

15.00 Artvin Hopaspor-Fatsa Belediyespor (Hopa İlçe)

15.00 1877 Alemdağ-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Alemdağ)

15.00 Bucaspor 1928-Antalya Kemerspor (Yeni Buca)

15.00 Manisaspor-Ofspor (Manisa 19 Mayıs)

15.00 Arnavutköy Belediyespor-Diyarbekir (Bolluca)

15.00 Belediye Derincespor-Payasspor (Şile)


2. Grup

Yarın:

15.00 İskenderun-Belediye Kütahyaspor (İskenderun 5 Temmuz)

15.00 Mardin Fosfatspor-Halide Edip Adıvarspr (Mardin 21 Kasım)

15.00 Kahta 02-Tokatspor (Kahta İlçe)

15.00 Ceyhanspor-Ağrı 1970 (Ceyhan İlçe)

15.00 Fethiyespor-Atlas Maden Çengelköyspor (Fethiye İlçe)

15.00 Yomraspor-Nazilli Belediyespor (Yomra İlçe)

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Darıca Gençlerbirliği (Tepecik Şenol Güneş)

15.00 Karaman Belediyespor-Yozgatspor 1959 (Kemal Kaynaş)


3. Grup

Yarın:

12.00 Erbaaspor-Karşıyaka (Erbaa İlçe)

14.00 Osmaniyespor-Batman Petrolspor (7 Ocak)

15.00 Altındağspor-İçel İdmanyurdu (Çubuk İlçe)

15.00 Yalovaspor-Cizrespor (Yalova Atatürk)

15.00 Elazığ Karakoçan-Çatalcaspor (Elazığ Doğukent)

15.00 Gölcükspor-Arhavispor (Gölcük Şehir)

15.00 Esenler Erokspor-Çarşambaspor (Esenler Erokspor)

15.00 Isparta 32-Somasapor (Isparta Atatürk)


4. Grup

Yarın:

15.00 1954 Kelkit Belediyespor-68 Aksaray Belediyespor (Kelkit İlçe)

15.00 Sultanbeyli Belediyespor-Bergama Belediyespor (Sultanbeyli Gölet Futbol)

15.00 52 Orduspor-Modafen (19 Eylül)

15.00 Düzcespor-Kırıkkale Büyük Anadolu (Düzce 18 Temmuz)

15.00 Alanya Kestelspor-Muğlaspor (Alanya Milli Egemenlik)

15.00 Bursa Yıldırımspor-Kozanspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

15.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Dila Gıda Adıyaman 1954 (Şanlıurfa GAP)

15.00 Bayrampaşaspor-Silivrispor (Bayrampaşa Çetin Emeç)


Yorumlar (0)
20
parçalı bulutlu
banner64
Namaz Vakti 07 Mayıs 2021
İmsak 04:02
Güneş 05:34
Öğle 12:43
İkindi 16:30
Akşam 19:42
Yatsı 21:08
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 37 81
2. Fenerbahçe 37 76
3. Galatasaray 37 75
4. Trabzonspor 37 64
5. Sivasspor 37 58
6. Alanyaspor 38 57
7. Hatayspor 37 57
8. Gaziantep FK 37 54
9. Göztepe 37 51
10. Karagümrük 37 51
11. Konyaspor 37 45
12. Rizespor 37 45
13. Antalyaspor 38 43
14. Başakşehir 37 43
15. Malatyaspor 37 41
16. Kasımpaşa 37 40
17. Kayserispor 37 39
18. Ankaragücü 37 38
19. Erzurumspor 38 37
20. Gençlerbirliği 37 35
21. Denizlispor 37 28
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 33 67
2. Giresunspor 33 67
3. Samsunspor 33 67
4. İstanbulspor 33 61
5. Altay 33 60
6. Altınordu 33 57
7. Ankara Keçiörengücü 33 55
8. Ümraniye 33 50
9. Tuzlaspor 33 47
10. Bursaspor 33 46
11. Bandırmaspor 33 42
12. Boluspor 33 39
13. Balıkesirspor 33 35
14. Adanaspor 33 34
15. Menemenspor 33 34
16. Akhisar Bld.Spor 33 29
17. Ankaraspor 33 26
18. Eskişehirspor 33 8
Takımlar O P
1. Man City 34 80
2. M. United 33 67
3. Leicester City 34 63
4. Chelsea 34 61
5. West Ham 34 58
6. Tottenham 34 56
7. Liverpool 33 54
8. Everton 33 52
9. Arsenal 34 49
10. Aston Villa 33 48
11. Leeds United 34 47
12. Wolverhampton 34 42
13. Crystal Palace 33 38
14. Brighton 34 37
15. Southampton 33 37
16. Burnley 34 36
17. Newcastle 34 36
18. Fulham 34 27
19. West Bromwich 34 26
20. Sheffield United 34 17
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 34 76
2. Real Madrid 34 74
3. Barcelona 34 74
4. Sevilla 34 70
5. Real Sociedad 34 53
6. Villarreal 34 52
7. Real Betis 34 51
8. Granada 34 45
9. Athletic Bilbao 34 45
10. Celta de Vigo 34 44
11. Osasuna 34 40
12. Cádiz 34 40
13. Levante 34 38
14. Valencia 34 36
15. Getafe 34 34
16. Deportivo Alaves 34 31
17. Real Valladolid 34 31
18. Huesca 34 30
19. Elche 34 30
20. Eibar 34 26