Futbol: Misli.com 3. Lig

- Ligde 13. hafta heyecanı yarın başlayacak

SPOR 08.12.2020, 11:15
Futbol: Misli.com 3. Lig

İSTANBUL (AA) - Futbol Misli.com 3. Lig'de 13. hafta, yarın 4. Grup'ta oynanacak karşılaşmalarla başlayacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 3. Lig'de hafta içi yapılacak müsabakaların programı şöyle:

Yarın:

4. Grup:

12.00 Muğlaspor-Siirt İl Özel İdare Spor (Muğla Atatürk)

13.00 Sultanbeyli Belediyespor-52 Orduspor FK (Sultanbeyli Gölet)

13.00 1954 Kelkit Belediyespor-Düzcespor (Kelkit İlçe)

13.00 68 Aksaray Belediyespor-Alanya Kestelspor (Dağılgan)

13.00 Modafen-Karbel Karaköprü Belediyespor (Alemdağ)

Not: Kozanspor FK-Silivrispor, Bergama Belediyespor-Bursa Yıldırımspor ile Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Bayrampaşaspor karşılaşmaları yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları nedeniyle ertelendi.


10 Aralık Perşembe:

1. Grup:

12.00 Fatsa Belediyespor-Bucaspor 1928 (Fatsa İlçe)

13.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Manisaspor (Edirne 25 Kasım)

13.00 Antalya Kemerspor-Arnavutköy Belediyespor (Kemer İlçe)

13.00 Ofspor-Belediye Derincespor (Of İlçe)

13.00 Diyarbekirspor-Payasspor (Diyarbakır)

13.00 Kızılcabölükspor-Nevşehir Belediyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)

13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Artvin Hopaspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

13.00 Çankaya FK-1877 Alemdağspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)


2. Grup

13.00 Mardin Fosfatspor-Kahta 02 Spor (Mardin 21 Kasım)

13.00 İskenderun FK-Ceyhanspor (Stat henüz açıklanmadı)

13.00 Belediye Kütahyaspor-Fethiyespor (Dumlupınar)

13.00 Halide Edip Adıvarspor-Yomraspor (Maltepe Hasan Polat)

13.00 Tokatspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.00 Ağrı 1970 Spor-Karaman Belediyespor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

13.00 Çengelköy Futbol Yatırımları-Tekirdağspor (Sultanbeyli Gölet)

Not: 2. Grup'ta oynanacak Nazilli Belediyespor-Yozgatspor 1959 FK mücadelesi yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları nedeniyle ertelendi.


3. Grup:

13.00 Elazığ Karakoçan FK-Gölcükspor (Elazığ Doğukent)

13.00 Yalovaspor-Esenler Erokspor (Yalova Atatürk)

13.00 Cizrespor-Isparta 32 Spor (Cizre Hamit Özalp)

13.00 Çatalcaspor-Erbaaspor (Tepecik Şenol Güneş)

13.00 Arhavispor-Osmaniyespor FK (Arhavi İlçe)

13.00 Çarşambaspor-Altındağspor (Çarşamba İlçe)

13.00 Somaspor-Şile Yıldızspor (Soma Atatürk)

13.00 Karşıyaka-İçel İdmanyurdu (İzmir Atatürk)

Yorumlar (0)
28
açık
banner64
Namaz Vakti 30 Temmuz 2021
İmsak 04:02
Güneş 05:38
Öğle 12:53
İkindi 16:41
Akşam 19:58
Yatsı 21:27
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 0 0
2. Alanyaspor 0 0
3. Altay 0 0
4. Antalyaspor 0 0
5. Beşiktaş 0 0
6. Karagümrük 0 0
7. Fenerbahçe 0 0
8. Galatasaray 0 0
9. Gaziantep FK 0 0
10. Giresunspor 0 0
11. Göztepe 0 0
12. Hatayspor 0 0
13. Başakşehir 0 0
14. Kasımpaşa 0 0
15. Kayserispor 0 0
16. Konyaspor 0 0
17. Rizespor 0 0
18. Sivasspor 0 0
19. Trabzonspor 0 0
20. Malatyaspor 0 0
Takımlar O P
1. Adanaspor 0 0
2. Altınordu 0 0
3. Ankara Keçiörengücü 0 0
4. Ankaragücü 0 0
5. Erzurumspor 0 0
6. Balıkesirspor 0 0
7. Bandırmaspor 0 0
8. Boluspor 0 0
9. Bursaspor 0 0
10. Denizlispor 0 0
11. Eyüpspor 0 0
12. Gençlerbirliği 0 0
13. Kocaelispor 0 0
14. Manisa FK 0 0
15. Menemenspor 0 0
16. Samsunspor 0 0
17. Tuzlaspor 0 0
18. Ümraniye 0 0
19. İstanbulspor 0 0
Takımlar O P
1. Arsenal 0 0
2. Aston Villa 0 0
3. Brentford 0 0
4. Brighton 0 0
5. Burnley 0 0
6. Chelsea 0 0
7. Crystal Palace 0 0
8. Everton 0 0
9. Leeds United 0 0
10. Leicester City 0 0
11. Liverpool 0 0
12. Man City 0 0
13. M. United 0 0
14. Newcastle 0 0
15. Norwich City 0 0
16. Southampton 0 0
17. Tottenham 0 0
18. Watford 0 0
19. West Ham 0 0
20. Wolverhampton 0 0
Takımlar O P
1. Deportivo Alaves 0 0
2. Athletic Bilbao 0 0
3. Atletico Madrid 0 0
4. Barcelona 0 0
5. Cádiz 0 0
6. Celta de Vigo 0 0
7. Elche 0 0
8. Espanyol 0 0
9. Getafe 0 0
10. Granada 0 0
11. Levante 0 0
12. Mallorca 0 0
13. Osasuna 0 0
14. Rayo Vallecano 0 0
15. Real Betis 0 0
16. Real Madrid 0 0
17. Real Sociedad 0 0
18. Sevilla 0 0
19. Valencia 0 0
20. Villarreal 0 0