Futbol: Misli.com 3. Lig

- Ligde 10. hafta mücadelesi yarın oynanacak maçlarla başlayacak

SPOR 17.11.2020, 11:22
Futbol: Misli.com 3. Lig

İSTANBUL (AA) - Misli.com 3. Lig'de 1, 2, 3 ve 4. gruplardaki 10. hafta mücadelesi yarın oynanacak karşılaşmalarla başlayacak.

Ligde 10. haftanın programı şöyle:


- 1. Grup


19 Kasım Perşembe:

12.00 Payasspor-Artvin Hopaspor (Payas İlçe)

13.00 Belediye Derincespor-Fatsa Belediyespor (Belediye Derince Doğal Çim)

13.00 Arnavutköy Belediyespor-Çankaya FK (Silivri)

13.00 Manisaspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)

13.00 Bucaspor-Kızılcabölükpor (Yeni Buca)

13.00 1877 Alemdağspor-Nevşehir Belediyespor (Alemdağ)

13.00 Ofspor-Antalya Kemerspor (Stadı henüz belli değil)

13.00 Diyarbekirspor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Diyarbakır)


- 2. Grup


19 Kasım Perşembe:

13.00 Tekirdağspor-Halide Edip Adıvarspor (Namık Kemal)

13.00 Karaman Belediyespor-Belediye Kütahyaspor (Kemal Kaynaş)

13.00 Büyükçekmece Tepecikspor-İskenderun FK (Tepecik Şenol Güneş)

13.00 Yomraspor-Mardin Fosfatspor (Yomra İlçe)

13.00 Fethiyespor-Kahta 02 (Fethiye İlçe)

13.00 Nazilli Belediyespor-Çengelköy Futbol Yatırımları (Nazilli İlçe)

13.00 Darıca Gençlerbirliği-Ağrı 1970 (Darıca İlçe)

13.00 Yozgatspor 1959-Tokatspor (Yozgat Bozok)


- 3. Grup


19 Kasım Perşembe:

13.00 Şile Yıldızspor-Çatalcaspor (Şile)

13.00 Altındağspor-Cizrespor (Çubuk İlçe)

13.00 Erbaaspor-Elazığ Karakoçan FK (Erbaa İlçe)

13.00 Isparta 32-Gölcükspor (Isparta Atatürk)

13.00 Karşıyaka-Somaspor (İzmir Atatür)

13.00 Batman Petrolspor-Çarşambaspor (Batman Yeni Şehir)

13.00 İçel İdmanyurdu-Arhavispor (Mersin)

Not: Osmaniyespor FK-Yalovaspor maçı, yeni tip koronavirüs vakaları nedeniyle ertelendi.


- 4. Grup


Yarın:

13.00 Siirt İl Özel İdare-Bergama Belediyespor (Siirt Atatürk)

13.00 Bayrampaşa-68 Aksaray Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor (Faruk Çelik)

13.00 Bursa Yıldırımspor-Sultanbeyli Belediyespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

13.00 Alanya Kestelspor-52 Orduspor (Alanya Milli Egemenlik)

13.00 Adıyaman 1954-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Adıyaman Atatürk)

13.00 Silivrispor-Modafen (Silivri)

Not: Kozanspor-Muğlaspor maçı, yeni tip koronavirüs vakaları nedeniyle ertelendi.




Yorumlar (0)
15
açık
Namaz Vakti 05 Aralık 2020
İmsak 06:07
Güneş 07:32
Öğle 12:37
İkindi 15:11
Akşam 17:32
Yatsı 18:52
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Alanyaspor 9 23
2. Galatasaray 10 20
3. Fenerbahçe 10 20
4. Beşiktaş 10 19
5. Gaziantep FK 10 15
6. Kasımpaşa 11 15
7. Karagümrük 10 14
8. Göztepe 9 14
9. Başakşehir 10 14
10. Konyaspor 9 12
11. Rizespor 9 12
12. Malatyaspor 9 12
13. Hatayspor 7 12
14. Trabzonspor 10 12
15. Antalyaspor 10 10
16. Sivasspor 9 9
17. Erzurumspor 9 9
18. Kayserispor 9 8
19. Denizlispor 9 6
20. Gençlerbirliği 9 5
21. Ankaragücü 8 2
Takımlar O P
1. Altınordu 11 23
2. Ankara Keçiörengücü 11 21
3. Tuzlaspor 11 21
4. Samsunspor 11 20
5. Adana Demirspor 10 18
6. İstanbulspor 11 18
7. Altay 10 17
8. Giresunspor 11 17
9. Bursaspor 12 14
10. Balıkesirspor 11 14
11. Akhisar Bld.Spor 11 13
12. Ümraniye 12 13
13. Adanaspor 9 12
14. Menemen Belediyespor 10 12
15. Bandırmaspor 11 11
16. Ankaraspor 11 8
17. Boluspor 10 7
18. Eskişehirspor 11 1
Takımlar O P
1. Tottenham 10 21
2. Liverpool 10 21
3. Chelsea 10 19
4. Leicester City 10 18
5. West Ham 10 17
6. Southampton 10 17
7. Wolverhampton 10 17
8. Everton 10 16
9. M. United 9 16
10. Aston Villa 9 15
11. Man City 9 15
12. Leeds United 10 14
13. Newcastle 10 14
14. Arsenal 10 13
15. Crystal Palace 10 13
16. Brighton 10 10
17. Fulham 10 7
18. West Bromwich 10 6
19. Burnley 9 5
20. Sheffield United 10 1
Takımlar O P
1. Real Sociedad 11 24
2. Atletico Madrid 9 23
3. Villarreal 11 20
4. Real Madrid 10 17
5. Sevilla 9 16
6. Cádiz 11 15
7. Barcelona 9 14
8. Granada 10 14
9. Athletic Bilbao 11 13
10. Elche 9 13
11. Getafe 10 13
12. Eibar 11 13
13. Deportivo Alaves 11 13
14. Celta de Vigo 12 13
15. Valencia 11 12
16. Real Betis 11 12
17. Osasuna 10 11
18. Real Valladolid 11 10
19. Levante 10 8
20. Huesca 11 7