banner72

3.Ligde Fikstür Çekildi

Spor Toto 3. Lig'de 2016-2017 futbol sezonunun fikstürü çekildi.

SPOR 26.07.2016, 16:49 26.07.2016, 16:49
3.Ligde Fikstür Çekildi
Spor Toto 3. Lig'de sezon 3 Eylül 2016 tarihinde oynanacak maçlarla başlayacak.
 
İlk yarı 18 Aralık 2016 tarihindeki müsabakalarla son bulurken ikinci devre 15 Ocak 2017 tarihinde start alacak. Sezon, 30 Nisan 2017 tarihindeki karşılaşmalarla tamamlanacak.
 
Kura çekimi sonrasında 3.Grupta mücadele edecek temsilcimiz Tarsus İdmanyurdu ilk maçında Diyarbekirspor ile karşılaşacak. Fikstür ise şöyle;
 
  (1.hafta)      
3 Eylül 2016  DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - TARSUS İDMAN YURDU 
3 Eylül 2016  ORHANGAZİSPOR - 12 BİNGÖL SPOR 
3 Eylül 2016  DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - MUĞLASPOR 
3 Eylül 2016  ORDUSPOR - BAYRAMPAŞA 
3 Eylül 2016  DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - MALTEPESPOR 
3 Eylül 2016  SAKARYASPOR A.Ş. - ANKARA ADLİYE SPOR 
3 Eylül 2016  PAYASSPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR 
3 Eylül 2016  SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - DÜZYURTSPOR 
3 Eylül 2016  ELAZİZ BELEDİYESPOR - AFJET AFYONSPOR 
 
  (2.hafta)      
11 Eylül 2016  12 BİNGÖL SPOR - ORDUSPOR 
11 Eylül 2016  DÜZYURTSPOR - PAYASSPOR 
11 Eylül 2016  BERGAMA BELEDİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş. 
11 Eylül 2016  ANKARA ADLİYE SPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 
11 Eylül 2016  MUĞLASPOR - ORHANGAZİSPOR 
11 Eylül 2016  BAYRAMPAŞA - DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 
11 Eylül 2016  TARSUS İDMAN YURDU - ELAZİZ BELEDİYESPOR 
11 Eylül 2016  MALTEPESPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 
11 Eylül 2016  AFJET AFYONSPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 
 
  (3.hafta)      
18 Eylül 2016  ELAZİZ BELEDİYESPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 
18 Eylül 2016  ORDUSPOR - MUĞLASPOR 
18 Eylül 2016  DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - BERGAMA BELEDİYESPOR 
18 Eylül 2016  DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - 12 BİNGÖL SPOR 
18 Eylül 2016  ORHANGAZİSPOR - MALTEPESPOR 
18 Eylül 2016  DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ANKARA ADLİYE SPOR 
18 Eylül 2016  PAYASSPOR - AFJET AFYONSPOR 
18 Eylül 2016  TARSUS İDMAN YURDU - BAYRAMPAŞA 
18 Eylül 2016  SAKARYASPOR A.Ş. - DÜZYURTSPOR 
 
  (4.hafta)      
25 Eylül 2016  ANKARA ADLİYE SPOR - ORHANGAZİSPOR 
25 Eylül 2016  MUĞLASPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 
25 Eylül 2016  SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - PAYASSPOR 
25 Eylül 2016  BERGAMA BELEDİYESPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 
25 Eylül 2016  MALTEPESPOR - ORDUSPOR 
25 Eylül 2016  12 BİNGÖL SPOR - TARSUS İDMAN YURDU 
25 Eylül 2016  BAYRAMPAŞA - ELAZİZ BELEDİYESPOR 
25 Eylül 2016  DÜZYURTSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 
25 Eylül 2016  AFJET AFYONSPOR - SAKARYASPOR A.Ş. 
 
  (5.hafta)      
2 Ekim 2016  DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - MALTEPESPOR 
2 Ekim 2016  BAYRAMPAŞA - 12 BİNGÖL SPOR 
2 Ekim 2016  TARSUS İDMAN YURDU - MUĞLASPOR 
2 Ekim 2016  ELAZİZ BELEDİYESPOR - PAYASSPOR 
2 Ekim 2016  ORDUSPOR - ANKARA ADLİYE SPOR 
2 Ekim 2016  ORHANGAZİSPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR 
2 Ekim 2016  DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - DÜZYURTSPOR 
2 Ekim 2016  DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - AFJET AFYONSPOR 
2 Ekim 2016  SAKARYASPOR A.Ş. - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 
 
  (6.hafta)      
9 Ekim 2016  MUĞLASPOR - BAYRAMPAŞA 
9 Ekim 2016  12 BİNGÖL SPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR 
9 Ekim 2016  AFJET AFYONSPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 
9 Ekim 2016  BERGAMA BELEDİYESPOR - ORDUSPOR 
9 Ekim 2016  ANKARA ADLİYE SPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 
9 Ekim 2016  MALTEPESPOR - TARSUS İDMAN YURDU 
9 Ekim 2016  PAYASSPOR - SAKARYASPOR A.Ş. 
9 Ekim 2016  SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 
9 Ekim 2016  DÜZYURTSPOR - ORHANGAZİSPOR 
 
  (7.hafta)      
16 Ekim 2016  DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - BERGAMA BELEDİYESPOR 
16 Ekim 2016  DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 
16 Ekim 2016  12 BİNGÖL SPOR - MUĞLASPOR 
16 Ekim 2016  ORDUSPOR - DÜZYURTSPOR 
16 Ekim 2016  ORHANGAZİSPOR - AFJET AFYONSPOR 
16 Ekim 2016  DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - PAYASSPOR 
16 Ekim 2016  BAYRAMPAŞA - MALTEPESPOR 
16 Ekim 2016  TARSUS İDMAN YURDU - ANKARA ADLİYE SPOR 
16 Ekim 2016  ELAZİZ BELEDİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş. 
 
  (8.hafta)      
23 Ekim 2016  AFJET AFYONSPOR - ORDUSPOR 
23 Ekim 2016  ANKARA ADLİYE SPOR - BAYRAMPAŞA 
23 Ekim 2016  SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - ORHANGAZİSPOR 
23 Ekim 2016  BERGAMA BELEDİYESPOR - TARSUS İDMAN YURDU 
23 Ekim 2016  MALTEPESPOR - 12 BİNGÖL SPOR 
23 Ekim 2016  MUĞLASPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR 
23 Ekim 2016  SAKARYASPOR A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 
23 Ekim 2016  PAYASSPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 
23 Ekim 2016  DÜZYURTSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 
 
  (9.hafta)      
30 Ekim 2016  ORHANGAZİSPOR - PAYASSPOR 
30 Ekim 2016  MUĞLASPOR - MALTEPESPOR 
30 Ekim 2016  TARSUS İDMAN YURDU - DÜZYURTSPOR 
30 Ekim 2016  DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - AFJET AFYONSPOR 
30 Ekim 2016  ORDUSPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 
30 Ekim 2016  DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş. 
30 Ekim 2016  12 BİNGÖL SPOR - ANKARA ADLİYE SPOR 
30 Ekim 2016  BAYRAMPAŞA - BERGAMA BELEDİYESPOR 
30 Ekim 2016  ELAZİZ BELEDİYESPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 
 
  (10.hafta)      
6 Kasım 2016  PAYASSPOR - ORDUSPOR 
6 Kasım 2016  DÜZYURTSPOR - BAYRAMPAŞA 
6 Kasım 2016  AFJET AFYONSPOR - TARSUS İDMAN YURDU 
6 Kasım 2016  BERGAMA BELEDİYESPOR - 12 BİNGÖL SPOR 
6 Kasım 2016  ANKARA ADLİYE SPOR - MUĞLASPOR 
6 Kasım 2016  MALTEPESPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR 
6 Kasım 2016  DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 
6 Kasım 2016  SAKARYASPOR A.Ş. - ORHANGAZİSPOR 
6 Kasım 2016  SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 
 
  (11.hafta)      
12 Kasım 2016  MUĞLASPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR 
12 Kasım 2016  12 BİNGÖL SPOR - DÜZYURTSPOR 
12 Kasım 2016  ELAZİZ BELEDİYESPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 
12 Kasım 2016  DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - PAYASSPOR 
12 Kasım 2016  ORDUSPOR - SAKARYASPOR A.Ş. 
12 Kasım 2016  ORHANGAZİSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 
12 Kasım 2016  MALTEPESPOR - ANKARA ADLİYE SPOR 
12 Kasım 2016  BAYRAMPAŞA - AFJET AFYONSPOR 
12 Kasım 2016  TARSUS İDMAN YURDU - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 
 
  (12.hafta)      
16 Kasım 2016  DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - ORDUSPOR 
16 Kasım 2016  PAYASSPOR - TARSUS İDMAN YURDU 
16 Kasım 2016  DÜZYURTSPOR - MUĞLASPOR 
16 Kasım 2016  AFJET AFYONSPOR - 12 BİNGÖL SPOR 
16 Kasım 2016  BERGAMA BELEDİYESPOR - MALTEPESPOR 
16 Kasım 2016  ANKARA ADLİYE SPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR 
16 Kasım 2016  DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ORHANGAZİSPOR 
16 Kasım 2016  SAKARYASPOR A.Ş. - DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 
16 Kasım 2016  SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - BAYRAMPAŞA 
 
  (13.hafta)      
20 Kasım 2016  DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 
20 Kasım 2016  12 BİNGÖL SPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 
20 Kasım 2016  BAYRAMPAŞA - PAYASSPOR 
20 Kasım 2016  ORDUSPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 
20 Kasım 2016  ANKARA ADLİYE SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR 
20 Kasım 2016  MALTEPESPOR - DÜZYURTSPOR 
20 Kasım 2016  MUĞLASPOR - AFJET AFYONSPOR 
20 Kasım 2016  TARSUS İDMAN YURDU - SAKARYASPOR A.Ş. 
20 Kasım 2016  ELAZİZ BELEDİYESPOR - ORHANGAZİSPOR 
 
  (14.hafta)      
27 Kasım 2016  ORHANGAZİSPOR - ORDUSPOR 
27 Kasım 2016  DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 
27 Kasım 2016  DÜZYURTSPOR - ANKARA ADLİYE SPOR 
27 Kasım 2016  AFJET AFYONSPOR - MALTEPESPOR 
27 Kasım 2016  BERGAMA BELEDİYESPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR 
27 Kasım 2016  DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - TARSUS İDMAN YURDU 
27 Kasım 2016  SAKARYASPOR A.Ş. - BAYRAMPAŞA 
27 Kasım 2016  PAYASSPOR - 12 BİNGÖL SPOR 
27 Kasım 2016  SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - MUĞLASPOR 
 
  (15.hafta)      
4 Aralık 2016  DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - ORHANGAZİSPOR 
4 Aralık 2016  MALTEPESPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 
4 Aralık 2016  BAYRAMPAŞA - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 
4 Aralık 2016  ORDUSPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR 
4 Aralık 2016  ANKARA ADLİYE SPOR - AFJET AFYONSPOR 
4 Aralık 2016  MUĞLASPOR - PAYASSPOR 
4 Aralık 2016  12 BİNGÖL SPOR - SAKARYASPOR A.Ş. 
4 Aralık 2016  TARSUS İDMAN YURDU - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 
4 Aralık 2016  DÜZYURTSPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR 
 
  (16.hafta)      
11 Aralık 2016  DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - BAYRAMPAŞA 
11 Aralık 2016  PAYASSPOR - MALTEPESPOR 
11 Aralık 2016  ELAZİZ BELEDİYESPOR - DÜZYURTSPOR 
11 Aralık 2016  AFJET AFYONSPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR 
11 Aralık 2016  ORDUSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 
11 Aralık 2016  ORHANGAZİSPOR - TARSUS İDMAN YURDU 
11 Aralık 2016  DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - 12 BİNGÖL SPOR 
11 Aralık 2016  SAKARYASPOR A.Ş. - MUĞLASPOR 
11 Aralık 2016  SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - ANKARA ADLİYE SPOR 
 
  (17.hafta)      
18 Aralık 2016  DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - ELAZİZ BELEDİYESPOR 
18 Aralık 2016  MUĞLASPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 
18 Aralık 2016  TARSUS İDMAN YURDU - ORDUSPOR 
18 Aralık 2016  BERGAMA BELEDİYESPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 
18 Aralık 2016  ANKARA ADLİYE SPOR - PAYASSPOR 
18 Aralık 2016  MALTEPESPOR - SAKARYASPOR A.Ş. 
18 Aralık 2016  12 BİNGÖL SPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 
18 Aralık 2016  BAYRAMPAŞA - ORHANGAZİSPOR 
18 Aralık 2016  DÜZYURTSPOR - AFJET AFYONSPOR

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
28
açık
banner64
Namaz Vakti 12 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Başakşehir 1 3
2. Alanyaspor 1 3
3. Trabzonspor 1 3
4. Adana Demirspor 1 3
5. Beşiktaş 1 3
6. Galatasaray 1 3
7. Fenerbahçe 1 1
8. Ümraniye 1 1
9. Gaziantep FK 1 1
10. Sivasspor 1 1
11. Ankaragücü 1 1
12. Konyaspor 1 1
13. Hatayspor 0 0
14. Giresunspor 1 0
15. Antalyaspor 1 0
16. Kayserispor 1 0
17. Karagümrük 1 0
18. İstanbulspor 1 0
19. Kasımpaşa 1 0
Takımlar O P
1. Adanaspor 0 0
2. Altay 0 0
3. Altınordu 0 0
4. Bandırmaspor 0 0
5. Bodrumspor 0 0
6. Boluspor 0 0
7. Denizlispor 0 0
8. Erzurumspor 0 0
9. Eyüpspor 0 0
10. Gençlerbirliği 0 0
11. Göztepe 0 0
12. Keçiörengücü 0 0
13. Manisa Futbol Kulübü 0 0
14. Pendikspor 0 0
15. Rizespor 0 0
16. Sakaryaspor 0 0
17. Samsunspor 0 0
18. Tuzlaspor 0 0
19. Ö.K Yeni Malatya 0 0
Takımlar O P
1. Tottenham 1 3
2. Bournemouth 1 3
3. Arsenal 1 3
4. M.City 1 3
5. Newcastle 1 3
6. Brighton 1 3
7. Leeds United 1 3
8. Chelsea 1 3
9. Brentford 1 1
10. Fulham 1 1
11. Leicester City 1 1
12. Liverpool 1 1
13. M. United 1 0
14. Wolverhampton Wanderers 1 0
15. Everton 1 0
16. Aston Villa 1 0
17. Crystal Palace 1 0
18. Nottingham Forest 1 0
19. West Ham United 1 0
20. Southampton 1 0
Takımlar O P
1. Almeria 0 0
2. Athletic Bilbao 0 0
3. Atletico Madrid 0 0
4. Barcelona 0 0
5. Cadiz 0 0
6. Celta Vigo 0 0
7. Elche 0 0
8. Espanyol 0 0
9. Getafe 0 0
10. Girona 0 0
11. Mallorca 0 0
12. Osasuna 0 0
13. Rayo Vallecano 0 0
14. Real Betis 0 0
15. Real Madrid 0 0
16. Real Sociedad 0 0
17. Real Valladolid 0 0
18. Sevilla 0 0
19. Valencia 0 0
20. Villarreal 0 0