AK Parti İktidarında Artık Borçsuz İnsan Kalmadı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Adayları Baki Şimşek ve Tolga Arslan, Büyükşehir yasası ile birlikte mahalle statüsüne giren İbrişim, Karadirlik ve Hacıhamzalı köylerini ziyaretleri sırasında vatandaşların büyük sevgi gösterileriyle karşılandı.

SİYASET 21.04.2015, 15:48 21.04.2015, 15:48
AK Parti İktidarında Artık Borçsuz İnsan Kalmadı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Adayları Baki Şimşek ve Tolga Arslan, Büyükşehir yasası ile birlikte mahalle statüsüne giren İbrişim, Karadirlik ve Hacıhamzalı köylerini ziyaretleri sırasında vatandaşların büyük sevgi gösterileriyle karşılandı.
 Geçtiğimiz hafta başlattıkları köy ziyaretlerini aralıksız olarak devam eden MHP Milletvekili Adayları, her üç mahallemizi (köy) ziyaretleri sırasında davul-zurnalar ve kurbanlar kesilerek karşılanırken, çok samimi bir ortamdan geçen bu buluşmada oldukça duygulu anlarda yaşanıyor.
 Uzun araç konvoyları ve kalabalık bir partili tarafından gerçekleştirilen İbrişim, Karadirlik ve Hacıhamzalı köylerini ziyaretine Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, MHP İlçe Başkanı Ertuğrul Bodur, Tarsus Ülkü Ocakları Başkanı Ali Rıza Genç ve mahalle muhtarları da katılarak MHP Milletvekili Adayları Baki Şimşek ve Tolga Arslan’a destek veriyorlar.
 Milletvekili Adayları Baki Şimşek ve Tolga Arslan, kalabalık köylü vatandaşlara yaptıkları konuşmalarda,birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak “Bir olursak iri oluruz, diri oluruz ve başarılı oluruz.
Cenab-ı Allah’a şükürler olsun ki, Tarsus merkez ve tüm mahallelerimizde bu manada hiçbir sıkıntımız yok. Birlik, beraberlik ve uyumda Mersin ve tüm ilçelerinde muhteşem bir tablo var. Bunun, yeni bir tarihi başarıyı getireceğinden hiç şüphem yoktur” ifadesini kullandılar.
 Milliyetçi Hareket’i, Mersin Büyükşehir başta olmak üzere 8 ilçede iktidar yapan vatandaşların şimdi genelde de iktidar yapmasının vaktinin geldiğini belirten Milletvekili Adayları “Bu nedenle 7 Haziran seçimleri çok önemli.
Bizler gece uyumadan, gündüz yorulmadan, sıkmadık el çalmadık kapı bırakmadan MHP’nin barışı için çalışmalıyız ve partimizi tek başına iktidara getirmeliyiz. Bunun için diyoruz ki, 11 Milletvekili ile Meclis’te temsil edilen Mersin’i, MHP olarak bizler en az 5+1 ile temsil etmek istediğimizi belirtiyoruz. Bunun için siz vatandaşlarımızın oylarına talibiz” şeklinde konuştular.
Köylülerin yaşadığı sıkıntılara da değinen Şimşek ve Arslan “AK Parti iktidarında artık borçsuz insan kalmadı. Bölgemizdeki üreticilerin kaderi 90’a alıp 80’e vermek oldu. Çiftçinin cebinden devlet eliyle bir soygun yapılıyor. Devlet üreticinin yanında olmadıkça sorunlar bitmez. Köylümüz ürettiğinin karşılığını MHP iktidarıyla alacak” dediler.
Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can ise, 7 Haziran tarihinde yapılacak olan genel seçimlerinin önemine vurgu yaptığı konuşmasında, ülkenin bugünkü durumunun hiçte iyi olmadığını, herkesin elini taşın altına koyarak MHP’nin başarı için çalışması isteyerek, MHP’nin tek başına iktidara geldiği zaman hem Mersin’de hem de Tarsus’ta yarım kalan yatırımların tamamlanacağı gibi yeni iş sahalarının da açılacağını dile getirdi.
male std testing click first signs of an std

Yorumlar (1)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Ali Güven 8 yıl önce
Evet güven ortamı sayesinde ev de aldık, araba da aldık. Borçlandık... ve ödüyoruz. 1999,2000,2002 de borçlanacak cesaretiniz var mıydı?
banner64
Namaz Vakti 30 Mart 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P