Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Atmaca ve Can'dan Çevik Kuvvete Moral Ziyareti

Tarsus Kaymakamı Bekir Atmaca ve Belediye Başkanı Şevket Can, Fevziçakmak Mahallesi’nde bulunan Çevik Kuvvet Amirliği’ni ziyaret ederek moral verdiler.
Tarih: 30 Ağustos 2015 Pazar 18:06
Atmaca ve Can'dan Çevik Kuvvete Moral Ziyareti
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Tarsus Kaymakamı Bekir Atmaca ve Belediye Başkanı Şevket Can, Fevziçakmak Mahallesi’nde bulunan Çevik Kuvvet Amirliği’ni ziyaret ederek moral verdiler.
 
Emniyet Müdürü Salim Çakan tarafından karşılanan Kaymakam Atmaca ile Başkan Can, Çevik Kuvvet Amirliği bünyesinde bulunan polis memurlarıyla tek tek tokalaşarak, sohbet ettiler.
 
Daha sonra Çevik Kuvvet Amirliği lokaline geçen Kaymakam Atmaca ile Başkan Can, burada polislere tatlı ikram ettiler.
 
Son günlerde polislerin yoğun bir mesai harcadığını belirten Kaymakam Atmaca, görevlerinde başarılar diledi.
 
Polisin ülkenin ve kentin huzuru için gece gündüz demeden görevlerini ifa ettiğini dile getiren Kaymakam Atmaca, “Bu sıralar meydana gelen olaylar inşallah bitecek. Tabi hiç kimse bu olayların olmasını istemiyor ama olay olduğu zamanda görevimiz müdahale edip bir an önce asayişi sağlamak, tabi öncelikli olan can güvenliğimiz. Olaylara müdahale ederken tedbirli olmamız gerekiyor, dikkat etmemiz gerekiyor. İnşallah hiç birimizin burnu kanamadan bu sıkıntılı süreç atlatılır. Bu süreçte hepinize başarılar diliyorum, kolaylıklar diliyorum” dedi.
 
Amaçlarının gelecek nesillere yaşanılabilir bir kent bırakmak olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Şevket Can, hep birlikte Tarsus’a hizmet için çalışacaklarını söyledi.
 
Başkan Can, “Sayın kaymakamımızın önderliğinde bir aradayız, birlikteyiz. Şehrimizde huzurlu  ortamların oluşması için hep birlikte çalışıyoruz. Bizlerin sadece görevi yol yapmak, park yapmak değildir. İkametgahı Tarsus olan bütün hemşehrilerimizin rahat ve huzurlu bir ortamda yaşaması için, hizmetler yapmamız gerekmektedir. İnşallah bu olumsuz olaylar bir an önce sona erer.   Hepinize görevlerinizde başarılar diliyorum, Allah yar ve yardımcımız olsun” şeklinde konuştu.
 
Oldukça sıcak ve samimi bir ortam gerçekleşen ziyarette Kaymakam Atmaca, Başkan Can, Emniyet Müdürü Çakan, Çevik Kuvvet polisleri ile bilardo oynadılar.
male std testing click first signs of an std

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1