Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Mersin İl Sağlık Müdürlüğü İnceleme Başlattı

‘Özel Hastanede Rezalet’ başlıklı haberimiz üzerine Mersin İl Sağlık Müdürlüğü inceleme başlattığını açıkladı.
Tarih: 15 Nisan 2015 Çarşamba 10:51
Mersin İl Sağlık Müdürlüğü İnceleme Başlattı
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
‘Özel Hastanede Rezalet’ başlıklı haberimiz üzerine Mersin İl Sağlık Müdürlüğü inceleme başlattığını açıkladı.
 
TarsusHaber.Com Haber Yazı İşleri Müdürlüğünü arayarak bilgi veren Mersin İl Sağlık Müdürlüğü görevlileri, haberin üstüne ciddiyetle gideceklerini bildirdiler.
 
Tarsus’taki tüm özel hastanelerin denetimden geçeceğini bildiren Mersin İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri denetimleri bizzat yaparak, denetim sonucunun da TarsusHaber.Com Yazı İşleri Müdürlüğü ile paylaşılacağını anlattılar.
 
Sağlık konusunun ciddi bir konu olduğunu anlatan yetkililer, disiplin ve ciddiyetten asla taviz vermeyeceklerini anlattılar.
 
KONUYLA İLGİLİ DÜN YAYINLANAN HABERİMİZ ŞÖYLEYDİ
 
Mersin’in Tarsus İlçesinde özel bir hastanede çekilen fotoğraflar hastanede ciddiyetsizliği ve ortaya saçılan pisliği gözler önüne seriyor.  Vatandaşın özel hastanelerden faydalanması yolunun açılması memnuniyet verici olsa da özel hastanelerin bir kısmının disiplin ve ciddiyetten  yoksun olduğu görülüyor.  
 
Tarsus’ta  bir özel  hastanenin yoğun bakımında  çekilen  resimlerin sosyal ağlarda fütursuzca paylaşılması dikkat çekiyor. İnsanların yaşam mücadelesi verdiği yoğun bakım ünitelerinde bir anlık dalgınlık bile  bir cana mal olabilecekken, burada görev yapanların evinde istirahat ediyormuşçasına  rahat  davranmasını  anlamak mümkün değil.  
 
Ayrıca resimlerde görüldüğü gibi rast gele atılmış kullanılmış tıbbi malzemelerin görüntüsü bu hastanenin içler acısı durumu ortaya seriyor. Buradan Sağlık Bakanlığını ve İl Sağlık Müdürlüğü yetkililerini göreve davet ediyoruz.
Etiketler:

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1