Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Ulaştırma Eski Bakanı Lütfi Elvan Tarsus’a Geldi

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Lütfi Elvan, Tarsus’ta partisinin düzenlediği bayramlaşma törenine katıldı.
Tarih: 26 Eylül 2015 Cumartesi 23:07
Ulaştırma Eski Bakanı Lütfi Elvan Tarsus’a Geldi
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Partililere seçim otobüsü üzerinde hitap eden Mersin 1. Sıra Milletvekili adayı Lütfi Elvan, kurban bayramının ülkeye hayırlar getirmesini dileyerek, herkesin bayramını kutladı.
 
Lütfi Elvan, “7 Haziran’da tek başımıza iktidar olamadık. Elbette Milletimizin tercihine saygı duyuyoruz. Milletimizin kararına sonuna kadar saygılıyız. Biz zaten yola çıkarken hatırlarsanız milli irade dedik.
 
Milli iradeyi güçlü kırmak için yola çıktık dedik. Ancak bildiğiniz gibi bu 7 Haziran seçimlerinde milletimiz bize bir koalisyon hükümeti kurmamızı istedi.
 
Bizde milletimize bu düşüncesine bu tercihine saygı göstererek başta Sayın Başbakanımız olmak üzere geceli gündüzlü koalisyon kurabilmek için çaba sarf ettik” dedi.
 
1 Kasım seçimlerinin çok önemli olduğunu vurgulayan Lütfi Elvan, “1 Kasım seçimleri herhangi bir seçim değil. Bu Türkiye’nin seçimidir. Bizim milletimiz Türkiye’de huzurun bozulmasına izin vermeyecektir.
 
7 Haziran seçimlerinde sonra biran da baktık ki, birileri başta dış odaklar olmak üzere Türkiye’nin büyümesini, güçlenmesini ve daha da iri olmasını istemeyenler, yine terörü devreye soktular.
 
Terörü faaliyetlerine başladılar. Ama bizler Kürt kardeşlerimize etle tırnak gibiyiz. Onlarla birleştik, onlarla kaynaştık ama şundan emin olunuz ki terörü kökü tamamen kazınacaktır. ” ifadesini kullandı.
 
Lütfi Elvan ve diğer tüm Milletvekili adayları, İl Başkanı İsmail Taşpınar ve Tarsus İlçe Başkanı Mehmet Yıldız ile birlikte otobüsten inerek partililer bayramlaştı.
 

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1