Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

TGC Yönetimi, Üç Oda Başkanı ile Bir araya Geldi

Tarsus Gazeteciler Cemiyet Başkanı Emre Geçim ve yönetim kurulu üyeleri Cemal Dolaşmaz, Timüçin Bağcı ve Mehmet Doğrugider, faaliyetleri ile dikkat çeken üç oda başkanı ile bir araya geldi.
Tarih: 5 Aralık 2019 Perşembe 17:32
TGC Yönetimi, Üç Oda Başkanı ile Bir araya Geldi
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Tarsus Gazeteciler Emre Geçim Haberleri">Cemiyet Başkanı Emre Geçim ve yönetim kurulu üyeleri Cemal Dolaşmaz, Timüçin Bağcı ve Mehmet Doğrugider, faaliyetleri ile dikkat çeken üç oda başkanı ile bir araya geldi.

Tarsus Mahmut Şahin Haberleri">Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mahmut Şahin’in makam odasında Madeni Sanatkarlar ve Kuyumcular Odası Başkanı Kaplan Kiltaş ve Lokantacılar, Kebapçılar ve Pastaneciler odası başkanı Ali Tavman’ın da hazır bulunduğu ziyarette Gazeteciler Emre Geçim Haberleri">Cemiyet Başkanı Emre Geçim ve yönetim kurulu üyeleri kentin ekonomik sorunları hakkında görüştüler.

ESNAF SIKINTILI GÜNLER YAŞIYOR

Tarsus Üniversitesine öğrenci alımlarının başlamasıyla kent esnafının rahatlayacağını ifade eden Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Mahmut Şahin, “Zor günler yaşayan esnafımız şehirdeki bazı projelerin hayata geçmesi ile büyük rahatlama yaşayacak.

Bu bağlamda öncelikli olarak Tarsus Üniversitenin öğrenci alması ile birlikte esnafların bütünü diyebiliriz ki, rahatlayacaktır” diye konuştu.

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1