Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Tarsus'ta Okullar Tatil mi? 7 Ocak 2020

Tarsus'ta okullar tatil mi?
Tarih: 7 Ocak 2020 Salı 00:10
Tarsus'ta Okullar Tatil mi? 7 Ocak 2020
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Tarsus'ta devam eden sağanak yağış nedeniyle okullar tatil edildi mi?

Meteoroloji tarafından "kırmızı kod" ile duyurulan sağanak yağışlar etkisini arttırarak sürdürüyor.

Tarsuslu öğrenciler, intetnet siteleri, sosyal medya kanalları, whatsapp, özel mesaj gibi yollarla Tarsus'ta okullar 7 Ocak Salı Günü tatil mi? sorusuna yanıt aramaya devam ediyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Tarsus ve Mersin ile ilçelerine yaptığı metrekareye 100-200 kilogram ağırlığında yağış uyarısının ardından öğrenciler merakla okulların tatil edilip edilmeyeceğini sorgulamaya başladı.

Mersin'de Gülnar'da ve Erdemli'de bazı okulların tatil edilmesi haberi üzerine öğrenciler Tarsus'ta da okullar tatil edildi mi? sorusunu sormaya başladılar.

Mersin Valiliği'nden Tarsus'taki okulların tatil olmasıyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Bilindiği üzere okulları tatil etme yetkisi Valilikte. 

Bu saat itibariyle henüz bir açıklama yapılmadı.

YARIN TARSUS HAVA DURUMU

Meteroloji Genel Müdürlüğü 7 Ocak salı günü için Tarsus'ta hava sıcaklığının gündüz 7 derece gece ise 11 derece olacağını belirtiyor.

Müdürlük Tarsus'ta rüzharın saatte 17 kilometre hızla eseceğinin altını çizerken nem oranının da %93 seviyesinde gerçekleşeceğini havanın ise kuvvetli sağanak yağış  şeklinde olacağını belirtiyor.

 
Etiketler: , , ,

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1