Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Tarsus'ta Kentsel Dönüşüm Başlıyor

Tarsus’ta Kentsel dönüşümün ilk adımı  Duatepe mahallesinde atıldı. Duatepe Mahallesinde yapılacak olan dönüşüm toplam 29 dönüm üzerine inşa edilecek.
Tarih: 15 Ekim 2016 Cumartesi 12:17
Tarsus'ta Kentsel Dönüşüm Başlıyor
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Duatepe Mahallesinde vatandaşlar ile bir araya gelen Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, Mevsim İnşaata ait Kentsel Dönüşüm Bilgi Ofisininde açılışını yaptı.
 
Açılışta konuşan Şevket Can: Duatepe Mahallemizdeki kentsel dönüşüm sahamız yaklaşık 29 Dönüm olup bunun 27 dönümü konut ve ticaret alanı, 2 dönümünüyse yola terk olmuştur. Burada ki toplam inşaat alanı 74870 metrekare olacaktır.

Toplam 12 blokta 586 daire olacağını ve bu yönüylede koca bir mahalle inşa edileceğini vurgulayan Şevket Can  her bloğun 14 kattan meydana geleceğinin altını çizdi. Konuşmasında Tarsus Belediyesinin yaptığı ve yapacağı projelerden bilgiler veren Şevket Can ‘‘ Daha önce bir çok firma Belediyemize gelerek kentsel dönüşümü yapalım dediler.

Baktık yapacak durumda ve beceride değiller , en son Mevsim İnşaat geldi. Sağolsun onlarda zor bir işin altına ellerini koydular.  Tarsuslu olan Mevsim İnşaata inancım tam kendilere teşekkür ediyor, Duatepe mahalle halkına ise hayırlı olsun diliyorum’’dedi.
Etiketler:

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1