Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Tarsus'ta Dolmuşlar Artık Daha Güvenli

TARSUS 12 No.lu Yeni Mahalle Mithatpaşa Dolmuşçular Kooperatifi’ne dahil olan 117 araca güvenlik kameraları takıldı.
Tarih: 15 Mart 2016 Salı 13:43
Tarsus'ta Dolmuşlar Artık Daha Güvenli
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
TARSUS 12 No.lu Yeni Mahalle Mithatpaşa Dolmuşçular Kooperatifi’ne dahil olan 117 araca güvenlik kameraları takıldı.
 
Bir güvenlik şirketi ile anlaşarak kapalı devre güvenlik kamera sistemlerini araçlarını taktıran Tarsus 12 No.lu Yeni Mahalle Mithatpaşa Dolmuşçular Kooperatifi üyesi esnaflar, araçlarının artık daha güvenli hale gelmiş olmasından dolayı mutlu olduklarını ifade ettiler.
 
Tarsus’un dört bir noktasında yolcu taşımacılığı yaptıklarını kaydeden Kooperatif 2. Başkanı İsmail Akşimşek, özellikle Özgecan Aslan cinayetinden sonra, dolmuşçu esnafı olarak güvenlik önlemlerinin arttırılması yönünde kendilerinin de taleplerini olduğunu kaydederek, “Kooperatifimize üye 117 aracımıza kamera sistemi taktık.
 
Araç içi, ön bölüm ve arka bölümü göstermek üzere her araca en az 3 kamera ve ekran takıldı. Gece gündüz, kısacası 24 saat boyunca yaklaşık 1 aylık kaydı hafızasında tutma özelliğine sahip olan sistem, görüntü kalitesiyle de ön plana çıkıyor.
 
Bizler, dolmuşçu esnafı olarak vatandaşlarımızı en ucuza ve güvenlik, kaliteli şekilde taşımayı hedefliyoruz. Bu sistem sayesinde bir nevi Tarsus genelinde gezici MOBESE hizmeti de vermiş olacağız.
 
Yeni sistemin tüm dolmuşçu esnafımıza hayırlı olmasını diler, uygulamanın tüm işletmelere de örnek teşkil etmesini temenni ederim” dedi.

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1