Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Tarsus'ta Doğalgaz Çalışması Trafiği Felç Etti

Kentin trafikteki ana arterlerinden olan Üçgen çarşı'dan gelip Park istikametine dönüşte bulunan caddenin doğal gaz çalışması nedeniyle bir bölümünün kapatılması trafik keşmekeşliğine neden oldu.
Tarih: 6 Eylül 2019 Cuma 10:09
Tarsus'ta Doğalgaz Çalışması Trafiği Felç Etti
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Tarsus’ta şehir merkezinde devam eden doğal gaz çalışması nedeni ile şehir içi trafiği felç oldu.

Edinilen bilgiye göre, Aksagaz dağıtım şirketi tarafından yürütülen doğal gaz boru döşeme çalışmaları nedeni ile Yeni Ömerli mahallesinde trafik felç oldu.

Cumhuriyet meydanından gelip park kavşağına dönmek isteyen sürücüler  neredeyse 1 haftadır devam eden çalışma nedeniyle yolun kapalı olması nedeni ile Carrefoursa kavşağına giderek trafik çilesi çekiyor.

Özellikle kavşakta uzun süre beklemek zorunda kalan sürücüleri isyan ettirdi.

Sürücüler’’Allah rızası için birleri bu işe müdahale etsin. Şehrin ana arteli bu kadar uzun süre kaplı olabilir mi? Gece gündüz çalışılsın doğal gaz çalışması bitirilsin’’dediler.

Kent merkezinden Kuzey bölgelerine gidenlerin ve özellikle de şehir içi ulaşımı sağlayan araçların geçtiği bu caddenin bir bölümünün trafiğe kapatılması herkesi mağdur etti.

Trafik akışının felce uğramasına tepki gösteren sürücüler “Böyle çalışma mı olur? Kentin ana damarı olan bu caddeden herkes geçmek zorunda.

Özellikle Kuzey yönüne gideceklerin yoğun olarak kullandığı Yeşilyol ve İstiklal caddesinde böyle bir çalışma yapılması bizleri mağdur etti. Çalışmalar bir an evvel tamamlanmalı ve bu yol Trafiğe yeniden açılmalıdır” dediler.
Etiketler:

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1