Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Tarsus’ta Berberlerden, Oda Başkanı Alper Deniz’e Büyük Tepki  

Tarsus Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Alper Deniz’e berber esnafı büyük tepki gösteriyor.
Tarih: 2 Haziran 2020 Salı 22:46
Tarsus’ta Berberlerden, Oda Başkanı Alper Deniz’e Büyük Tepki  
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Tarsus Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Alper Deniz’e berber esnafı büyük tepki gösteriyor.
 
Bilindiği üzere Tarsus Berberler ve Kuaförler Odası seçimlerinde alınan karar gereği berberler yaz aylarında cumartesi günler 15.00’de dükkanlarını kapatıyordu.
 
İddialara göre, Tarsus Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Alper Deniz, üye berberlerin bulunduğu whatsapp grubunda yönetim kurulu kararı gereği 2020 yılında cumartesi 15.00’den sonra berberlerin kapatılmayacağını duyurdu.
 
Bu kararı duyan 200’den fazla berberin, imza toplayarak cumartesi dükkanlarını kapatmak istediği ve bu imzaları Başkan Deniz’e sunduğu öne sürüldü.
 
Kovid-19 nedeniyle dükkanlarını siftahsız kapattıklarını öne süren berber esnafı, Oda Başkanı Alper Deniz’in hiçbir berbere sormadan bu kararı almasına tepki gösterdi.
 
Gazetemizi arayan berberler, Başkan Deniz, “yönetim kurulu ile karar aldık, dükkanlar cumartesi açık kalacak”, dediğini iddia ederek Başkan Deniz’in alınan kararı kamuoyu ile paylaşmasını istediler.
 
Tepkilerini dile getiren berberler, Başkan Deniz’in odaya kayıtlı üyelerin sorunlarına çare bulamadığını belirterek zaten zor bir dönemden geçiyoruz. Başkan, ben yaptım oldu mantığıyla hareket ederek bizleri zor duruma düşürüyor.
 
Alınan bu karardan bir an önce vazgeçilmelidir. İnsanlar zaten berberlere gelmiyorlar, dükkanı açtığımız her gün daha fazla zarar ediyoruz, diyerek tepkilerini dile getirdiler.
 
 
Etiketler:

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1