Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Tarsus'ta Ambulans Rezaleti

Tarsus’ta İnsan Hayatı Bu Kadar Ucuz mu?
Tarih: 3 Ağustos 2019 Cumartesi 11:53
Tarsus'ta Ambulans Rezaleti
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Tarsus’ta meydana gelen trafik kazasında bir kişi ağır yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Mersin caddesi üzerinde bulunan cep köprüden karşıdan karşıya geçmek isteyen 27 yaşındaki motosiklet kuryesi Fırat Kaptan, H.G isimli sürücünün kullandığı otomobile çarptı.

AMBULANS YARIM SAAT GELMEDİ

Otomobilin ön camına şiddetli çarpması sonucu ağır yaralanan 27 yaşındaki Fırat Kaptan cadde ortasında işyeri çalışanlarının gerdiği önlük ve vatandaşların getirdiği şemsiye ile güneşten korunmaya çalışıldı.

Tarsus’un tüm resmi yöneticileri her toplantıda sağlıkta çığır açtıklarını söyleye dursunlar, şehrin merkezinde hastaneler yürüme mesafesinde olan bir yerde trafik kazasında ağır yaralanan bir kişi için ambulans yaklaşık yarım saat gelmesin.                 

VATANDAŞLAR KIZDI

Olay yerine Yenice Sağlık İstasyonunda gelen ambulans yaklaşık yarım saat gecikmesine tepki gösteren vatandaşlar, “Sağlıkta çığır açtıklarını söyleyen, gelsinler bu rezaleti görsünler. Tarsus’ta insan hayatı bu kadar ucuz” diye isyan ettiler.

Bizde gazete olarak trafik kazasında ağır yaralanan motosiklet kuryesi Fırat Kaptan’ın, durumunu yakından takip edeceğiz. 

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1