Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Tarsus'ta 90’lar Nostalji Gecesi büyüledi

Tarih: 13 Mart 2018 Salı 21:20
Tarsus'ta 90’lar Nostalji Gecesi büyüledi
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Tarsus Adrenalin Doğa ve Ekstrem Sporları Klubü sosyal proje ve etkinliklere imza atmaya devam ederken muhteşem bir konsere ev sahipliği yaptı.

Tarsus’ta Adrenalin Doğa ve Ekstrem Sporları üyelerinin hazırladığı  Atilla ATASOY’un konuk olduğu "80'lar 90'lar Müzik Gecesi" Tarsus’lulara  nostalji tadında bir gece yaşattı.

Bir restaurantta  düzenlenen Tarsus’ta Adrenalin Doğa ve Ekstrem Sporları üyelerinin hazırladığı  "80'lar 90'lar Müzik Gecesi"ne Tarsus’un tanınmış simaları katıldı.

Atilla Atasoy 90’lı yılların en sevilen şarkılarını seslendirirken, sergilediği performansıyla parti havası estirdi.

Restaurantı dolduran yüzlerce misafir de gece boyu şarkılara eşlik edip, büyük coşkuya ortak oldu. Hayatının en anlamlı gecelerinden birini yaşadığını belirten Atilla Atasoy organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Sanatçı Atilla Atasoy ayrıca gecede gelirinin tamamını kimsesiz çocuklara bağışladığı ”DÜŞ PEŞİME”adlı kitabını imzaladı.

Tarsus Adrenalin Doğa ve Ekstrem Sporları Klübü Başkanı Boran Hüseyin Arslan ise “Unutulmaz müzik ziyafeti için Atilla Atasoya  ve bizi bu anlamlı günümüzde yalnız bırakmayan değerli misafir ve üyelerimize  teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Etiketler:

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1