Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Tarsus Ticaret Borsası Başkanı Murat Kaya, Kurum ve Kuruluşlarla İşbirliği ve İstişareyi Önemsiyoruz

Müdür Metin, Başkan Murat Kaya'yı ziyaret etti
Tarih: 16 Eylül 2019 Pazartesi 18:55
Güncelleme: 16 Eylül 2019 Pazartesi 18:59
Tarsus Ticaret Borsası Başkanı Murat Kaya, Kurum ve Kuruluşlarla İşbirliği ve İstişareyi Önemsiyoruz
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin Borsa Başkanı Murat Kaya’yı  ziyaret etti. Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin’e ziyareti dolayısıyla teşekkür ederek, yeni eğitim ve öğretim yılının hayırlı olması dileğini paylaşan Kaya; Borsa olarak paydaş kurum ve kuruluşlarla istişare ve işbirliği kültürünü önemsediklerini ifade ederek, her yıl olduğu gibi bu yılda TOBB aracılığı ile ihtiyaç sahibi öğrencilere giyim yardımı yapacaklarını belirtti.

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin, Borsa'nın eğitime olan yardımlarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Tarsus 'da 78 bin öğrenci ile yeni eğitim ve öğretim yılına başladıklarını ifade eden Metin, göreve geldiklerinden bu yana 16 AB projesi kazandıklarını, yerelde devam eden Orman Okulu projelerinin çıktılarının çok verimli olduğundan bahsetti.

Bu yıl içinde ilk ve orta dereceli okullarda eğitim gören öğrenciler ile öğretmenlere yönelik "Düşün, Taşın, Oyna" projesi ile ilgili bilgi veren Metin, bu projede öğrencilerin oyunla yaratıcı ve yorumlayıcı düşünmeye sevk edilmesini amaçladıklarını belirterek proje hakkında bilgi vererek destek istedi.

Başkan Murat Kaya, eğitim ve öğretim alanında her zaman işbirliğine açık olduklarını , akıl ve zekanın oyunla birlikte yürütüleceği  "Düşün, Taşın, Oyna" projesinde birlikte olmaktan, projenin yürütülmesi için gerekli desteği sağlamaktan memnuniyet duyacaklarını belirtti.

Ziyarette Tarsus Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE Proje sorumluları Erdinç Topçu ve Ahmet Kılıç Projenin sunumunu gerçekleştirdiler.


Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1