Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Tarsus Ortadoğu Hastanesi’ne Denetim

Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Füsun Kaleli tarafından denetlendi.
Tarih: 13 Temmuz 2016 Çarşamba 09:38
Tarsus Ortadoğu Hastanesi’ne Denetim
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Füsun Kaleli tarafından denetlendi.
 
Geçtiğimiz günlerde Tarsus Haber Gazetesi sahibi Serhan Geçim, kaleme aldığı makalesinde İlçe Sağlık Müdiresi Dr.Füsun Kaleli'yi eleştirerek "hastaneler ne zaman denetlendi? , “Hastaların Yattığı Odaları Denetliyor Musunuz?” sorusunu soran Geçim'in yazısı üzerine sağlık kurumunu denetleyen Kaleli, hastane yetkililerinden bilgi alıp, hastalarla sohbet etti.
 
Dün öğle saatlerinde çalışma arkadaşlarıyla birlikte Tarsus Ortadoğu Hastanesi’ne giden İlçe Sağlık Müdürü Füsun Kaleli, tüm katları tek tek gezdi ve incelemelerde bulundu.
 
Dahiliye, nöroloji, kulak-burun-boğaz, diş hastalıkları, diyetisyen, beyin cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum, fizik tedavi ve rehabilitasyon, kardiyoloji, ortopedi, radyoloji, acil servis, üroloji, çocuk sağlığı ve hastalıkları konusunda hizmet veren Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi, İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün denetimlerinden tam not aldı.
 
Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi yetkilileri, denetimler tam not almanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydederek, “Hızla gelişen sağlık sektöründe yeni bir vizyon anlayışı ile hizmet veren ve Sağlığın Gülen Yüzü olmaya devam eden Özel Tarsus Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi kaliteli hizmet anlayışını sunmayı hedef edinmiştir” dediler.

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1