Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Tarsus Müftülüğünün, "İftar Programları" Devam Ediyor

Tarsus Müftülüğü, Ramazan ayı etkinlikleri çerçevesinde “Beklenen Sensin” sloganı ile Ferahim Şalvuz Mahallesinde özel bir firmanın bahçesinde iftar programı gerçekleştirdi.
Tarih: 14 Mayıs 2019 Salı 11:30
Güncelleme: 14 Mayıs 2019 Salı 11:32
Tarsus Müftülüğünün, "İftar Programları" Devam Ediyor
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Müftülüğün organize ettiği  mahalle iftarları, halkın yoğun katılımıyla devam ediyor. Tarsus’lu vatandaşlar, mahalle iftarlarına dün Ferahim Şalvuz mahallesinde bulunan bir firmanın bahçesinde devam etti.

Programa, Tarsus Kaymakamı Yüksel Ünal, Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, Mehmet Sabri Kılıç Haberleri">Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç, İl Müftüsü Dr. Şaban Kondi, İlçe Müftü Vekili Ali Can, İlçe Sağlık Müdürü Füsun Kaleli, Şoförler Odası Başkanı Duran Şen , STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan iftar yemeğinde konuşan İl Müftüsü Dr Şaban Kondi, rahmet, feyiz ve bereket ayı olan Ramazan ayında,  manevi iklimde buluşulan iftar sofralarını paylaşmak, barışmak ve  görüşmek üzere bir araya geldiklerini belirtti.

Kondi, “Tarsus Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı olarak rahmet, feyiz ve bereket ayı olan Ramazan ayında, bu ayın manevi ikliminde buluşturduğumuz iftar soframıza, paylaşmak üzere, barışmak üzere, görüşmek üzere ve birleşmek, bütünleşmek üzere teşrif ettiniz. Hepiniz hoş geldiniz” dedi.

İlçe Müftü Vekili Ali Can, Rahmet, bereket ve fazilet ayı Ramazan ayı içerisinde, unutulanların hatırlanması, toplumun bütün katmanlarında milli birlik ve beraberliğimizin güçlenmesi, kardeşlik ve selamlaşma kültürümüzün yaygınlaşması amacıyla bu buluşmaya vesile olan firma yetkililerine ve tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1