Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Tarsus İdmanyurdu'ndan "Provokasyon" Açıklaması

Tarih: 11 Şubat 2019 Pazartesi 14:17
Güncelleme: 11 Şubat 2019 Pazartesi 15:01
Tarsus İdmanyurdu'ndan "Provokasyon" Açıklaması
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Tarsus İdmanyurdu'ndan sondakika "Provokasyon" Açıklaması.

Tarsus İdmanyurdu Kulüp Başkanı Eyüphan Etyüboğlu imzasıyla bir basın açıklaması yapıldı.

Yapılan açıklama şu şekilde; ‘’SPOR DOSTLUK KARDEŞLİK BARIŞTIR’’
 
​10 ŞUBAT 2019 Pazar Günü Oynadığımız MENEMEN BELEDİYE SPOR maçında bir kısım seyirci Maraton Tribünde pankartları ters asarak protesto hazırlığı yapmış ve maçta protesto etmiştir.
​Seyircilerin Tercihine saygımız vardır. Ama işin içinde PROVAKASYON var ise buna asla saygı duymayız art niyet ararız.

Tarsus İdman Yurdu Bu şehrin takımıdır. Takım üzerinden Siyaset yapmak takımın Protestosuna ortak olmak, Bu şehri yönetmeye talip bir Belediye Başkan Adayına asla yakışmaz. Bu takımın başarısızlığından medet umanların Tarsus’u, Tarsus İdman Yurdunu sevmediğinin göstergesidir.

​Maç Başlamadan önce Yönetim Kurulu Üyesi Arkadaşımız HAKAN CANAN CAN telefonunu bana vererek Başkan Adayımız maça gelecek sesinizi duymak istiyor dedi. Bende buyurun bekleriz dedim. Ne yazikki olay bir gün önce seyircilerle kafede yaptığı toplantıda kurgulanıp uygulamaya konulmuş olarak düşünüyorum. Çünkü tablo ortada;

​Bu şehrin takımını Protestoya katılıyorsanız aldığımız kötü sonuca da ne kadar sevinmişsinizdir merak ediyorum. Siz bu şehri bu takımı seviyor olsaydınız bir gün önce ziyaret ettiğiniz seyirciler gibi biz Yönetime de gelip başarılar diler istediğiniz yerden maçı seyrederdiniz. Buna kimse itiraz edemez karışmaz.

Burası Tarsus İdman Yurdu Şehrin takımı. Yönetimde sizinde arkadaşınız var. Telefonda sevgilerinizi ilettiğiniz seyirciye verdiğiniz desteği en azından bize de verebilirdiniz. Takdiri Kamuoyuna bırakıyorum.

​KİŞİLERİ DEĞİL TARSUSU TARSUS İDMAN YURDUNU SEVİN.
Etiketler:

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1