Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Tarsus Emniyet Personeli, İftar Yemeğinde Buluştu

Tarsus Emniyet Müdürlüğünde görevli polisler iftar yemeğinde bir araya geldi.
Tarih: 22 Mayıs 2019 Çarşamba 16:11
Tarsus Emniyet Personeli, İftar Yemeğinde Buluştu
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Tarsus İlçe Emniyet Müdürü Halis Ünal, gecesini gündüzüne katarak çalışan tüm emniyet personeline teşekkür ederek, kentte sağlanan huzur ve güven ortamını korumaya devam edeceklerini söyledi.

Bir restaurant'ta düzenlenen yemeğe Tarsus Emniyet Müdürü Halis Ünal, Emniyet Müdür Yardımcıları Şahin Haberleri">Oğuz Şahin ve Özden Özden, Emniyet Amiri Üzeyir Demir, birim amirleri ve polis memurları katıldı.

Okunan duaların ardından açılan iftar yemeğinde bir konuşma yapan Tarsus İlçe Emniyet Müdürü Halis Ünal, gecesini gündüzüne katarak çalışan tüm emniyet personeline teşekkür ederek, emniyet müdürlüğü personeli olarak, vatandaşların huzur ve güveni için 24 saat görevleri başında olduklarını söyledi.

Ünal, kentte sağlanan huzur ve güven ortamını korumaya devam edeceklerini vurgulayarak, "İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak kentte yaşayan tüm insanlar ile güzel bir uyum yakaladık.

Ramazan ayının bereketi ile dayanışma içerisinde vatandaşımızın huzuru ve güveni için çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1