Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Tarsus Belediyesi'nden Akıllara Zarar Basın Bülteni Konser Ne Zaman?

Tarsus Belediyesi'nde işler aynı.
Tarih: 18 Aralık 2019 Çarşamba 14:47
Tarsus Belediyesi'nden Akıllara Zarar Basın Bülteni Konser Ne Zaman?
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Tarsus Belediyesi tarafından gönderilen basın bülteni kafaları karıştırdı.

Bugün öğle saatlerinde Tarsus Belediyesi tarafından gazetelere (Tarsus Gazeteciler Cemiyeti üyesi gazeteler hariç) gönderilen basın bülteni akıllara durgunluk verdi.

"Tarsus Kurtuluş Coşkusuna Hazır" başlığıyla gönderilen bültende, etkinlikler kapsamında Manuş Baba'nın konser vereceği belirtildi.

Ancak, bültenin başında 29 Aralık Pazar günü olarak açıklanan konser, bültenin sonunda 22 Aralık olarak belirtildi.

Daha öncede, belediyenin sosyal medya hesabında Antalya Belediye Başkanı ile ilgili paylaşımların da yapıldığı, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti bayrağı yerine Rum kesiminin bayrağı paylaşılmıştı.

Manuş Baba'nın konseri ile ilgil haberi gören vatandaşlar tepkilerini dile getirerek, Tarsus Belediyesi'nde işler hiç iyi gitmiyor. Çöp'ten tutunda verilen hizmetlerin tamamına yakınında sorun var. Ancak kimse müdahale etmiyor.

Bir kısım çalışanlar sosyal medyada birilerine laf yetiştirmek için harcayakları zamanı vatandaşa hizmet için kullansalar daha iyi olmaz mı?"diye konuştular.

SANSÜRCÜ BAŞKAN

Hemen hemen her konuşmasında şeffaflıktan bahseden Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, Tarsus Gazeteciler Cemiyetine üye gazetelere basın bülteni gönderilmesini engellemişti.

Basına sansür uygulayan Başkan Bozdoğan, seçildikten sonra yaptığı konuşmada ekmeğini çok zor şartlar altında kazanmaya çalışan yerel basına "BASİT" demişti.

Tarsus Haber Gazetesi'nden geçtiğimiz haftalarda yapılan ankette Tarsus Belediyesinin çalışmalarını olumsuz bulanların sayısı %71 oranında çıkmıştı.

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1