Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Tarsus Belediyesi İşçi Alımı Asil ve Yedek Liste

Tarih: 17 Haziran 2019 Pazartesi 19:51
Güncelleme: 17 Haziran 2019 Pazartesi 20:11
Tarsus Belediyesi İşçi Alımı Asil ve Yedek Liste
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Tarsus Belediyesi 120 geçici işçi alım  için İŞKUR aracılığı ile Noter kanalıyla kura çekimi yaptı. Geçtiğimiz hafta Cuma günü Belediye Meclis salonunda yapılan kura çekimi sonucu belli oldu.

Tarsus belediyesi tarafından gerçekleştirilen alımda farklı kadrolarda 120 geçici işçi alımı gerçekleştirilecek.

Toplamda 120 kişinin istihdam edileceğini açıklayan Tarsus Belediyesi tarafından beden işçisi, kamyon şoförü, marangoz, inşaat işçisi gibi çok farklı kadrolarda alım gerçekleştirilecektir.

Kadro sayısı ve başvuru şartlarına ilişkin detaylar ise haberin devamında yer alıyor.

Detaylar ve Başvuru Şartları Nelerdir?

İlgili kadrolara başvurmak isteyen adaylar, 27 Mayıs 2019 – 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında İŞKUR İl Müdürlükleri, İlçe Hizmet Merkezleri ve/veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirmiş olması gerekiyordu.

İlan edilen kadrolara ilişkin detaylar ise şu şekildedir:

Şoför olarak 3 geçici işçi,

2 geçici Elektrik kaynakçısı,

2 geçici marangoz,

1 geçici silindir operatörü,

2 geçici inşaat teknikeri,

103 geçici benden işçisi,

7 geçici kamyon şoförü şeklinde ilan edilmişti.

İlan edilen kadrolara ilişkin şartlarda adayların, T.C. vatandaşı olma, kamu haklarından yoksun olmama, teknikerlik kadrosunda KPSS P94 puan türüne sahip olma şartı vardı.

Silindir operatörü için ilgili aracı kullanım belgesine sahip olma gibi özel ve genel şartları sağlamaları gerekmektedir. Adaylar geçici işçi alımı kapsamında istihdam edilecek olup 5 ay 29 ay görev alacaklardır.

Noter kurası sonucu oluşan Silindir Operatörü asil ve yedek listesi şu şekilde ;Noter kurası sonucu oluşan Marangoz ustası asil ve yedek listesi şu şekilde ;Noter kurası sonucu oluşan Kamyon Şoförü asil ve yedek listesi şu şekilde ;
Noter kurası sonucu oluşan Kaynakçı Ustası asil ve yedek listesi şu şekilde ;Noter kurası sonucu oluşan Şoför Yolcu taşıma asil ve yedek listesi şu şekilde ;Noter kurası sonucu oluşan İnşaat Teknikeri asil ve yedek listesi şu şekilde ;BEDEN İŞÇİSİ ASİL VE YEDEK LİSTELER:
 

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1