Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Tarsus Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Erhan Okyay'ın Fen İşleri Sorumluluğu Sona Erdi

Okyay, haberi sosyal medya hesabından duyurdu.
Tarih: 2 Haziran 2020 Salı 15:42
Tarsus Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Erhan Okyay'ın Fen İşleri Sorumluluğu Sona Erdi
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Tarsus Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'nden sorumlu Başkan Yardımcısı Ali Erhan Okyay, sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı.

Başkan Yardımcı Okyay başkan yardımcılığı görevinin sürdüğünü ancak Fen İşleri Müdürlüğü'nden artık sorumlu olmayacağını kaydetti.

Okyay yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; "Fen İşleri Müdürlüğü’nden sorumlu Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atandığım 2019 yılı Nisan ayından bu güne kadar güzel şehrimiz Tarsus’umuza hizmet edebilmek adına; yağmurda ve karda, soğukta ve sıcakta, gece veya gündüz ayırt etmeksizin tüm gücüm ve gayretim ile mücadele göstermiş bulunmaktayım.

Çalışma gerçekleştirdiğim bu süre zarfında, belediye yönetimimize ve siyasi partimize olumsuz tek bir eleştiri yansımaması adına kapımı çalan, talepte bulunan herkes ile bizzat görüşme sağlamaya, talepleri mevzuat, hak ve nesafet kuralları çerçevesinde, imkan ve yetkilerim dahilinde karşılamaya özen gösterdim.

Bizlerin, birer emanetçi olarak bulunduğu bu makam ve mevkide emanetçi olduğumuzu ve bizi buraya getiren halkımızı hiçbir zaman unutmayarak tüm iyi niyetim ve gücüm ile çaba sarfettim.

Tarafıma 02.06.2020 tarihinde yapılan bildirim ile Fen İşleri Müdürlüğü’nden sorumlu Belediye Başkan Yardımcılığı görevim son bulmuştur.

Belediye başkan yardımcılığı görevim halen devam etmektedir. Ancak bu tarihten sonra da kendilerini temsilen bizleri bu görevlere layık gören halkımızı, siyasi emektarlarımızı ve partimizi mahcup etmemek adına, güzel Tarsusumuza hizmet bilinci ile tüm irademi ortaya koyacağından hiç kimsenin şüphesi olmasın. Güzel Tarsus’umuz için daha güzel yarınlarda buluşmak ümidi ile..."
Etiketler: ,

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1