Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan'dan İlk Açıklama

Tarih: 1 Nisan 2019 Pazartesi 10:22
Güncelleme: 1 Nisan 2019 Pazartesi 11:57
Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan'dan İlk Açıklama
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Sandıkların %93,55'nin açıldığı Tarsus'ta %47,70 oy oranı ve 88.034 oy ile Tarsus Belediye Başkanı olan Haluk Bozdoğan sonuçlar sonrası konuştu.
 
Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, "Çok mutluyum. Aslında Tarsus için yeni bir sayfa açılıyor. 5 yıllık tarsus’un yeni bir destanını yazacağız. Destanın ilk yarısı bitti ama ikinci yarısı başlıyor.

Aslında üzerimize düşen sorumluluk çok fazla büyük. Artık tüm Tarsus’un sadece CHP’nin Belediye Başkanı değil, tüm Tarsus’un Belediye Başkanıyım. İyi Parti’de, Ak Parti’de, MHP’de, CHP’de, Saadet Partisi’de, Demokrat Parti’de artık hepsini kıucaklamak ve onlarla birlikte yola yürümek zorundayım.
 
Yürüyeceğimiz bu yol aydınlık olacak. Biliyorsunuz 2014’de Karanlıktan Aydınlığa dediğimiz slogan gerçekleşmiş olacak. Bu kentte istediğimiz tek şey var.

Mutlu, zengin, şatafatlı eski günlerine geri dönmesi. Hani hep söylediğim bir söz var. Mevlana, ”neyi arıyorsan, o’sun sen” der. Bende Tarsus’un huzurunu, mutluluğunu ve gerçekten de o zengin Tarsus’u istiyorum.
 
Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin de kazanılması hakkında konuşan Bozdoğan, son dönemlerdeki ciddi işsizlik olsun, ekonomik kriz olsun, sosyal demokrat belediyecilik anlayışının ne olduğunu halkımız daha iyi anladı. Ve o yüzden de ciddi bir şekilde Cumhuriyet Halk Partisi’ni bir eğilim oldu.
 
Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, seçim sonucuyla ilgili büyük bir kutlama yapmayacaklarını, bu yola birlikte çıktıkları Tarsus halkıyla küçük bir kutlama yapacaklarını belirtti.

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1