Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Tarsus Ashab-ı Kehf Platformundan Müftü Can’a Ziyaret

Tarsus Müftüsü Ali Can, Tarsus Ashab-ı Kehf Platformu yöneticilerini makamında kabul etti.
Tarih: 2 Mayıs 2019 Perşembe 15:06
Tarsus Ashab-ı Kehf Platformundan Müftü Can’a Ziyaret
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
İslami duyarlılığa sahip STK’ların bir araya gelerek oluşturdukları Ashab-ı Kehf Platformu, ilçe Müftülüğüne yeni atanan Müftümüz Ali Can’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Erdem Der, Vahdet ve Kardeşlik Derneği, Mustazaflar Cemiyeti, Erbakan Vakfı,  Anadolu Gençlik Derneği, Bab-ı İrfan Derneği Önder, Yardım eli Derneği, iyilik Der, Umut Kervanı Vakfı, Nusret Der, Diyanet Sen  başkanları ziyarette hazır bulundular.

Platformun genel çalışmaları hakkında İlçe Müftü Ali Can’ı bilgilendiren platform sözcüsü Hilmi Tuzcu, ; “Her anlamda Müftülümüzün yanında yer aldıklarını, insani ve İslami bütün hayırlı hizmetlerde birlikte hareket etmeye hazır olduklarını belirtti.

Hilmi Tuzcu, Ashab-ı Kehf Platformu olarak halkın ıslahı için ellerinden gelen her türlü çabayı gösterdiklerini ifade ederek,  “toplumun ifsadı için çalışan bunca şer odaklarına karşı  Ashab-ı Kehf Platformu olarak iyiliğe hayra ve güzelliğe çağırmak amaçlı kurulan sivil toplum kuruluşları olduklarını ifade etti”

Gerçekleştirilen ziayerette Müftülüğümüzün koordinesinde devam ettirilen “Değerler Eğitimi” seminerleri gibi faaliyetlerin devam ettirilmesi, Kültürel hizmetler alanında birlikte hareket edilerek farklı etkinlikler oluşturulması noktasında fikir birliğine varıldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ilçe Müftü Ali Can ise, ziyaretten dolayı teşekkürlerini iletti. Ziyaret karşılıklı başarı dilekleri ile son buldu
Etiketler:

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1