Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Muharip Gaziler Derneği Yöneticileri, Kaymakam Otcu’yu Ziyaret Etti

Kaymakam Otcu, “Gazi ve Şehit Yakınlarına Devletimizin Tüm Kapıları Her Zaman Açıktır”
Tarih: 26 Aralık 2019 Perşembe 23:45
Muharip Gaziler Derneği Yöneticileri, Kaymakam Otcu’yu Ziyaret Etti
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt

Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu, gazi ve şehit aile ile yakınlarını ziyaret ederek, gösterdiği ilgiden dolayı takdir toplamaya devam ediyor.

Tarsus Muharip Gaziler Derneği Başkanı Rasim Yuvarlakoğlu, ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu’yu makamında ziyaret ederek, şehit yakınları ve gazilere gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür ederek, plaket sundular.

Gazi ve şehitlerin anne, baba, eş ile çocuklarının kendilerine emanet olduğunu ziyaret sırasında dile getiren Kaymakam Kadir Sertel Otcu, “Devlet olarak her zaman şehit ailelerimizin ve gazilerimizin yanındayız. Devletimizin tüm kapıları her zaman açıktır.

Allah geride kalanlara sağlıklı uzun ömürler ihsan eylesin. Şehitlerimize de Allah'tan rahmet diliyorum. Bu vesileyle şehitlerimizin anne babalarına, eşlerine ve çocuklarına bir defa daha Allah'tan sabır diliyorum.

Gazilerimiz ve Aziz şehitlerimizin yakınlarının milletimize tevdi edilmiş en kıymetli emanetler olduğu inancıyla, devletimizin bütün kurum-kuruluşları ve imkanları ile onların yanında ve hizmetindeyiz” diye konuştu.


Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1