Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Olcay Tok'tan 23 Nisan Mesajı

Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Olcay Tok, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Tarih: 23 Nisan 2020 Perşembe 10:07
Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Olcay Tok'tan 23 Nisan Mesajı
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Olcay Tok, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Genel Sekreter Verkili Tok, TBMM'nin 100. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında “Tüm insanlığı etkisi altında alan koronavirüs (COVID-19) salgını dolayısıyla 23 Nisan’da maalesef evlerimizde olacağız.

Türkiye Büyük Millet Meclisimizin kuruluşunun 100. yıl dönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum. Geleceğimiz olan çocuklarımızla inşallah sağlıklı günlerde nice 23 Nisan’larda buluşacak, çocuklarımızın bayram heyecanına yine ortak olacağız” dedi.

23 Nisan’ın bir diğer öneminin çocuk bayramı olarak kutlandığını da ifade eden Tok, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ülkemizi çocuklara emanet edecek kadar güvendiği ve değer verdiğini bu nedenle Atatürk’ün çocuklara bayram armağan eden ilk lider olduğunu da dile getirdi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Olcay Tok, "Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının kurduğu Meclisimizin bir asır devirdiği bu kutlu gün, ne yazık ki salgın günlerine denk geldi. Meydanlara çıkamayacak, çocuklarımızın aydınlık yüzlerinden, ışıltılı seslerinden mahrum kalacağız.

Türk milleti 23 Nisan'ın ifade ettiği değer ve anlamı hiçbir zaman unutmayacaktır. Dünyada barışı, dostluğu ve kardeşliği çoğaltan, dünya çocuklarını din, ırk ve dil ayrımı gözetmeden aynı amaç etrafında birleştiren 23 Nisan'ı her yıl olduğu gibi; bu yıl da kıvanç ve onurla içimizde yaşayacağız.

Bu vesileyle başta Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi saygı ve minnetle bir kez daha anıyorum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.” dedi.
Etiketler: , ,

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1