Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'in Atamaları Olumlu Karşılanıyor

Tarih: 26 Nisan 2019 Cuma 20:58
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'in Atamaları Olumlu Karşılanıyor
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
31 Mart pazar günü yapılan seçimlerde CHP'den Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Vahap Seçer'in bazı dairelerde yaptığı değişiklikler vatandaşlar tarafından olumlu karşılanıyor. 

İlk olarak belediyeye ait İmar A.Ş'nin başına Marmara Üniversitesi İşletme Fakületesi İşletme Bölümü mezunu olan meclis üyesi Ali Uyan'ı getiren Başkan Seçer, Genel Sekreter yardımcılığına ise deneyimli eski emniyet müdürü Olcay Tok'u getirdi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, MESKİ'nin başına ise yıllarca Devlet Su İşleri'nde çalışarak emekli olan Özcan Bulut'u getirerek doğru bir seçim yaptı.

Son olarak da Kültür A.Ş'nin başına da Şerife Hasoğlu'nun getirerek isabetli bir tercih yapan Başkan Seçer'in önümüzdeki günlerde de bazı dairelere de yine çalışkan ve liyakat sahibi kişileri getireceği belirtildi.

Vatandaşlar atamalarla ilgili olarak, "yeni getirilen isimler konularında tecrübeli isimler. Vahap Başkan, disiplinli ve çok çalışan birisi. Bu yüzden ekibini yoğun mesai harcayacak kişilerden seçiyor. 

Yapılan değişikliklerin her ne kadar bazı kesimlerce beğenilmesede kan değişikliğinin olumlu sonuçlarının önümüzdeki dönemde daha da hissedilecektir", diye konuştular.
 

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1