Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

“Her Hafta Bir Açılış Yapacak Olan Tarsus Belediyesi 37’nci Açılışını Gülek'te Gerçekleştiriyor

Tarih: 6 Eylül 2018 Perşembe 00:39
“Her Hafta Bir Açılış Yapacak Olan Tarsus Belediyesi 37’nci Açılışını Gülek'te Gerçekleştiriyor
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
“Her hafta bir açılış” sloganı ile yola çıkan Tarsus Belediyesi, tamamlanan hizmetleri törenle açıyor.

Tarsus Belediyesi Gülek Mahallesi’nde daha önceden yapımı planlanan ve inşaatı tamamlanan Spor Kompleksi, Kapalı Semt Pazarı ve Çocuk Oyun Parkı’nın açılışını gerçekleştiriyor. Bu açılış Tarsus Belediyesinin 37’nci açılışı olacak.

37’nci hizmetin açılış heyecanını yaşadıklarını belirten Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, verilen sözleri tek tek yerine getirme gayreti içerisinde olduklarını söyledi.

Başkan Can, “Gülek Mahallemiz gün geçtikçe gelişiyor ve adından sıkça söz ettiriyor. Karboğazı gibi doğa turizmini de içinde barındıran bu mahallemizle ilgili önümüzdeki süreçte yepyeni projelerimiz olacak.

Şu aşamada daha önceden planladığımız ve yapımı tamamlanan 3 hizmeti Gülek Mahallemizde törenle hemşehrilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Bu 3 hizmet Gülek Mahallemize hayırlı uğurlu olsun. Spor kompleksi, kapalı semt pazarı ve çocuk oyun parkını hizmete açıyoruz.

Açılışımızda Ahmet Şafak ve sanatçımız Alice sahne alacak. Tüm vatandaşlarımızı Gülek Mahallemizin bu güzel gününde bizimle bir arada olmaya davet ediyorum” dedi.

37’nci açılış töreni 7 Eylül 2018 Cuma günü saat: 19.00’de Gülek Mahallesi’nde yapılacak. Açılış töreninde yerel sanatçı Alice ve Ahmet Şafak konseri gerçekleştirilecek.

Programa katılmak isteyenler için saat 16.00’da eski adliye önünden ücretsiz araç kaldırılacaktır.
Etiketler:

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1