Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Halk Bank Tarsus Şubesi Vatandaşın Yanında

Tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 yüzünden esnaflar ciddi sıkıntı çekiyor. 
Tarih: 3 Haziran 2020 Çarşamba 09:42
Halk Bank Tarsus Şubesi Vatandaşın Yanında
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 yüzünden esnaflar ciddi sıkıntı çekiyor. 

Ancak Halk Bank, Küresel bir salgına dönüşen ve etkileri ülkemizde de hissedilen Korona virüsü ile mücadele kapsamında, küçük işletme düzeyinde olan ve ihtiyaç duydukları kredi kaynaklarına ulaşmakta zorluk çeken Ticaret Odası, Sanayi Odası, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Deniz Ticaret Odası veya Meslek Odaları'na kayıtlı şahıs firmalarının desteklenmesi amacıyla Ekonomik İstikrar Kalkanı tedbirleri kapsamında ‘‘İşe Devam Desteği-Küçük İşletme Can Suyu Kredisi’’ oluşturuldu.

Buna ek olarak Esnaf odasına kayıtlı ve vergi levhası olan esnaflar içinde 25.000 TL’lik esnaf kredisi ve 25.000 TL limitli paraf card esnafların kullanımına sunuldu.

Halk Bank Tarsus Şubesi’de kredi ve kredi kartı konusunda vatandaşların taleplerine yetişebilmek için canla başla çalışıyor. 

Halk Bank Tarsus Şubesi, Ticaret Odası, Esnaf Kefalet Kooperatifleriyle koordineli çalışmalar yürütüyor. 

Halk Bank’ta değişim rüzgarları yavaş yavaş etkisini gösteriyor. Bir işletme için sloganın çok önemli olduğu bilinen bir gerçek.

“Halk ister Halk Bank yapar” sloganının hakkını fazlasıyla veren ve bu zor dönemde vatandaşlara karşı gösterilen ilgi, alaka ve duyarlılığı için Halk Bank Tarsus Şubesi yönetim ve çalışanlarına teşekkür ediyoruz.

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1