Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Gökçe Bahadır'dan Tarsus'a Süpriz Ziyaret

Yaprak Dökümü, Ufak Tefek Cinayetler gibi önemli dizilerde baş rol oynayan Gökçe Bahadır Tarsusa gelerek tarihi mekanları gezdi.
Tarih: 7 Aralık 2019 Cumartesi 23:10
Gökçe Bahadır'dan Tarsus'a Süpriz Ziyaret
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Yaprak Dökümü, Ufak Tefek Cinayetler gibi önemli dizilerde baş rol oynayan Gökçe Bahadır Tarsusa gelerek tarihi mekanları gezdi.

Bir çok alanları gezen Bahadır hayran kaldığı Tarsusla ilgili şunları söyledi; "Tarsus başlı başına bir sinema seti bir tarih yuvası. Tarsusta olmaktan çok mutluyum, en çok ziyaret etmek istediğim yerlerin başındaydı. Burada olmaktan çok mutluyum.

Dünya barışına örnek olacak bir çok değeri bünyesinde barından Tarsus, turizm açısından Türkiyenin en önemli kenti" dedi.

Athena Gökhan’ın Adana’da çekeceği uzun metrajlı film için bölgeye gelen oyuncular Tarsus’un tarihi yerlerini gezdiler.

Oyuncu Gökçe Bahadır ve yardımcı roller görev alacak oyuncuların ilk uğradığı yer Aziz Paul’un evi ve kuyusu oldu. Burada Bakanlık çalışanlarından Tarsus ve Aziz Paul hakkında bilgi alan Bahadır, kendisini gören hayranları ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Athena Gökhan olarak bilinen Gökhan Özoğuz ve kardeşi Hakan Özoğuz Tarsus Amerikan Kolejinden mezun olmuşlardı. 

Değişik hikayesi ile dikkat çeken filmde; Gökhan Özoğuz, Adana’da gittiği tamircide, bir tamirci çırağı olan Ömer Ali ile karşılaşır.

Ömer Ali’nin kendisine dinlettiği şarkıyı beğenir ve işin peşini bırakmamasını söyler.Baskıcı babasının yanında çalışmakta olan genç tamirci, Gökhan’a; “Sen de benimki gibi bir aileye, benim doğduğum gibi bir tamirhaneye doğsaydın, Athena Gökhan olabilir miydin?” sorusunu yöneltir.

Gökhan bu sorudan etkilenir ve arabanın tamirini beklerken uykuya dalar. Komedram türündeki filmin devamını, Gökhan’ın kendini Adana’nın zorlu mahallelerinde büyüyen bir tamirci çırağı olarak gördüğü; eğlenceli, romantik, müzik ve aksiyonla dolu rüyasından izleriz…Kendi yolunda gitmenin önemini sorgulatan, çarpıcı bir rüya…

Filmde Gökhan Özoğuz’a Gökçe Bahadır, Tamer Levent, Okan Çabalar, Erkan Can, Ferit Aktuğ, Çağatay Aras, Suzan Aksoy, Tuncer Salman, Özkan Ayalp ve Hakan Özoğuz’un da yer aldığı zengin bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

6 Mart’ta vizyona girecek filmin 5 hafta sürecek çekimleri Aralık ayının sonuna kadar Adana’da devam edecek.
Kendi Yolumda filminin bazı sahnelerinin  Tarsus’ta da çekilebileceği ifade edildi.
Etiketler: ,

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1