Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Esin Erkoç, Sabah 6'da Çalışanlarla Tren Garında Buluştu

Tarih: 29 Mart 2019 Cuma 11:06
Esin Erkoç, Sabah 6'da Çalışanlarla Tren Garında Buluştu
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Tarsus Belediye Başkan Adayı Esin Erkoç, Mersin ve Adana'ya çalışmak üzere gidecek olan emekçileri Tarsus Tren Garında karşıladı.
 
İyi Parti adayı Esin Erkoç’u o saatte karşılarında gören çalışanlar, başkan adayını tebrik ederken, bu sürpriz buluşma tren garında bulunan tüm yolcular tarafından takdir topladı.

Mimar Esin Erkoç, bende çalışan bir ailenin çalışan kızıyım, ailem ile birlikte hep çalışarak bu ülkeye katkı sağlayan insanlarız.

Yani emeğin kutsiyetini bilen biriyiz, helal kazancın verdiği haz’ı hiçbir şeyle tarif edemeyiz. Sizlerde bu alın terini sabahın ilk ışıklarıyla kazanmak üzere zorlu bir güne ilk adımı buradan atıyorsunuz. Sizlere kazasız belasız çalışmalar diliyorum dedi.
 
İyi Parti Adayı Esin Erkoç’a bu anlamlı ziyareti için teşekkür eden çalışanlar, “bazen tıka basa yolculuk yapıyoruz, bu sıkıntımızı gündeme getirmenizi istiyoruz dediler.

Bu arada tren garında işlerine gitmek üzere bekleyen yolcular Tarsus Belediye Başkan Adayı Esin Erkoç’la tren saatleri gelene Tarsus üzerine sohbette bulunup çalışmalarında başarılar dilediler.
 
ERKOÇ’TAN TARSUS KAYMAKAMINA ve KURUM AMİRLERİNE ZİYARET

Tarsus Belediye Başkan Adayı Esin Erkoç Tren garı ziyaretinden sonra Tarsus’taki bazı kurum amirlerini ziyaret ederek seçim süreci ve çalışmaları hakkında sohbette bulundu.

Oldukça samimi geçen görüşmelerde, kurum amirleri ve çalışanlar ziyaretlerinden dolayı Esin Erkoç’a teşekkür ettiler.

Tarsus Kaymakamı Yüksel Ünal, Tapu Kadastro Müdürlüğü, Nüfus Müdürlüğü, Kızılmurat ve Şehitkerim Vergi dairesi Müdürlüğü, Emniyet Müdürlüğü ve Orman İşletme Müdürlüğünü ziyaret eden İyi Parti Tarsus Belediye Başkan Adayı Mimar Esin Erkoç, devletimizin kurumları ve idarecileri ile güzel bir sohbet oldu, hepsine teşekkür ediyorum dedi.
Etiketler: , , ,

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1