Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Erkoç; “Tarsus Şaha Kalkmış”

Tarih: 26 Mart 2019 Salı 10:18
Erkoç; “Tarsus Şaha Kalkmış”
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
İyi Parti Tarsus Belediye Başkan Adayı Mimar Esin Erkoç, beraberinde Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayfer Yılmaz ile birlikte kendilerini bekleyen binlerce vatandaşla buluştu.

Yenimahalle’de düzenlenen toplantıya katılan vatandaşların yoğunluğu gözlerden kaçmazken, kalabalık sık sık sloganlarla sevgi gösterisinde bulundular.

Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ın “Tarsus için en iyi aday, kardeşim Esin Erkoç’tur ve sonuna kadar kefilim” derken kalabalık hep bir ağızdan, “adayımız Esin Başkanlığı Kesin” sloganları ile ortalığı inlettiler. 

Daha sonra konuşmak üzere hazırlanan platforma gelen İyi Parti Tarsus Belediye Başkan Adayı Mimar Esin Erkoç, “Allahına kurban Tarsus, sizinle gurur duyuyorum, vefayı, sahip çıkmayı her zamanki gibi bir kez daha gösterdiniz.

Sayın Kocamaz başkanımızı seçime sokmayarak bu iş bitti diyenler şuan burayı görüyorlardır. İnanın Mersinin her yeri Kocamaz sevgisiyle ayağa kalkmış ve bu yapılan siyasi kumpası, demokrasi cinayetinin hesabını sormak için 31 Mart tarihini bekliyorlar. 

Mersin’de beş yılda yaptığı ve nakış nakış işlediği hizmet kervanını tüm halkımız taktir ediyor. Bunun içindir ki vefasını gösterecek olan siz değerli vatandaşlarımız bunu sabırsızlıkla bekliyorlar dedi. 

Tarsus’ta da vatandaşlarımız şaha kalkmış, Allahın izni ile 31 Mart’ta sandıkları güneşe boyayacağız” dedi.

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1