Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

CHP’li Ali Uyan; "Seçer, Doğduğu ve Doyduğu Yeri Çok İyi Biliyor"

Tarsus Belediye Meclisi'nde Ali Uyan, Ak Partili Çopur'a cevap verdi.
Tarih: 5 Eylül 2019 Perşembe 17:08
CHP’li Ali Uyan; "Seçer, Doğduğu ve Doyduğu Yeri Çok İyi Biliyor"
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
CHP Tarsus ve Mersin Büyükşehir Belediye Meclis üyesi ve aynı zamanda İmar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Uyan, Tarsus Belediyesi’nin Eylül ayı oturumunda AK Partili Meclis üyesi Rüştü Çopur’un “Sayın Vahap Seçer’e Tarsuslu olduğu hatırlatılmalı!” şeklindeki sözleri üzerine söz alarak bir açıklama yaptı.
 
Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in, başta Tarsus olmak üzere il genelindeki tüm ilçelerin kalkınması ve sosyal yönden hareketlenmesi adına çalışmalar yürütüp, birçok proje hazırlattığının altını çizen Ali Uyan, “Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Vahap Seçer', doğduğu ve doyduğu yeri hatırlatmak ne benim nede bir başkasının haddine düşer. 

Sayın Seçer, doğduğu yeride, doyduğu yeride çok iyi bilmektedir. Değerli kardeşim Rüştü Çopur, sanırım seçim yorgunluğunu henüz üzerinizden atamadınız.Dolayısıyla ofisinizden çıkamıyorsunuz dışarıya. Ofisten dışarı çıkmadığınız için de Tarsus'ta Büyükşehir Belediyesi'nin ne tür çalışmalar yaptığını da görmeniz mümkün değil.

Size önerim birgün dışarı çıkarak 179 mahallede Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin neler yaptığını çıkıp görürseniz, çalışıyor mu? çalışmıyor mu;? görürsünüz."diye konuştu.

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1