Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Bozdoğan;"Herkese Eşit Davranacağız"

Tarih: 2 Nisan 2019 Salı 17:01
Bozdoğan;"Herkese  Eşit Davranacağız"
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Chp’den Tarsus Belediye Başkanı Seçilen Dr.Haluk Bozdoğan 20 bin kişi ile Cumhuriyet meydanına yürüdü, çelenk koyup saygı duruşunda bulundu.

31 Mart akşamında rakiplerine karşı ipi göğüsleyen Doktor Haluk Bozdoğan , kazanılan seçimlerin ardından 2 gün dinleneceğini ifade etmiş ve daha sonra partisinin önüne gelerek buradan kortej halinde Atatürk’ün huzuruna çıkacağını ifade etmişti.

Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan bugün parti önünde kendisi için yapılan karşılama törenine katılarak, herkese teşekkürlerini iletti.

Chp Tarsus İlçe başkanı Ali İlk, yeni başkanı  çiçekler ile karşılarken daha sonra yaptığı konuşmada ” Partilerine destek veren tüm katılımcalara ve bugünün mimarı dediği Haluk Bozdoğan’a ” teşekkür etti.

Parti önünde toplanan vatandaşlara şükranlarını sunduktan sonra Cumhuriyet meydanına gelen Haluk Bozdoğan burada yaptığı konuşmasında , “Değerli Tarsuslular  bizlere emanet ettiğiniz bu görevde herkese eşit hizmet götüreceğiz.

Tarsusluların ortak noktada buluşması ve güven ortamında mutlu olmasını sağlayacağız. Sorumluluğumuz büyük,yükümüz ağırdır.

Bütün bunları Tarsus ittifakı ile taşıyacağız. Bu doğrultuda herkesin eşit hizmet anlayışımızı takip etmelerini istiyorum. Ortak akıl ve katılımcı demokrasi ile birlikte yürütme sözü veriyorum.

Değerli hemşehrilerim, Tarsus Belediyesi Tarsusluların belediyesidir. dil din ırk ayrımı yapmadan herkese eşit davranacağız. ” diye konuştu.

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1