Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Borsa’dan Tarsus Jandarma Komutanı Boyacıoğlu’na Ziyaret

Tarsus Ticaret Borsası'ndan komutana ziyaret.
Tarih: 21 Ağustos 2019 Çarşamba 19:58
Borsa’dan Tarsus Jandarma Komutanı Boyacıoğlu’na Ziyaret
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Tarsus Ticaret Borsası'nın ziyaretinde, Tarsus İlçe Jandarma Komutanlığına atanan Yüzbaşı Ahmet Boyacıoğlu açıklamada bulundu.

Boyacıoğlu, yeni görev yeri olan Tarsus'a hizmet edecek olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek şehrin gerek nüfus gerek yüzölçümü olarak çok büyük olduğunu ve daha önceki görev yerinde olduğu gibi tarıma dayalı bir şehir olduğunu belirtti.

Yüzbaşı Boyacıoğlu, Borsa Başkanı Murat Kaya ve Başkan yardımcısı Ali Seçer ile Yönetim kurulu üyesi Ali Karaer'e ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerini sundu.

Tarsus Ticaret Borası Başkanı Murat Kaya, gerçekleşen ziyarette "Tarsus'un ekonomik ve sosyal anlamda hak ettiği yere gelmesi için var gücümüzle çalışıyor, çabalıyoruz."dedi.

Başkan Kaya, "Tarsus'un gelirinin % 70'den fazlası tarımsal üretim sayesinde gerçekleşmektedir. Katma değeri yüksek tarımsal üretimin yapıldığı şehrimizin ticaret ve sanayisinin geliştirilmesi, daha iyi yaşam koşullarının kentimize sunulmasına çalışıyoruz.

Birlikte dayanışma ve kardeşlik hukuku içerisinde ele ele vererek Tarsus'u hak ettiği noktaya taşımak içinde hep çalışacağız. Sağlık ve huzur içinde hayırlı görevler ve hayırlı hizmetler dileriz. Hoşgeldiniz." diye konuştu.

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1