Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Başsavcı Tiryaki, TSO ve Ticaret Borsasını Ziyaret Etti

Tarsus Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Murat Tiryaki, Tarsus Ticaret Borsası ve Ticaret ve Sanayi Odası yöneticilerine nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Tarih: 1 Kasım 2019 Cuma 17:45
Başsavcı Tiryaki, TSO ve Ticaret Borsasını Ziyaret Etti
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Tarsus Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Murat Tiryaki, Tarsus Ticaret Borsası ve Ticaret ve Sanayi Odası yöneticilerine nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kaya, Başsavcı Tiryaki’ye Tarsus Ticaret Borsası'na gerçekleştirdiği i-adeyi ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Borsanın inşaatına devam ettiği ve yeni sezona tamamlayacakları Tarsus Ticaret Borsası Lisanslı Depoları hakkında ve Borsanın bugüne kadar gerçekleştirdiği yatırımlar ile projeleri konusunda bilgilendirmede bulundu.

Tarsus ‘a atanmasının ardından hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Borsa Yöneticilerine iadeyi ziyarette bulunan Tiryaki, ziyaretinde Tarsus gibi dünyanın en eski yerleşim yerlerinden olan bir kentte görev yapmaktan dolayı büyük memnunluk duyduğunu belirterek, “Borsanın ilçeye olan yatırımlarını, hizmetlerini takdir ediyor, Yönetim Kurulu ve üyelerinizle birlikte Tarsus’a olan katkılarınızda da başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Borsa'nın, Tarsus’un gelişmesine, kalkınmasına ve tanınmasına katkı sağlayacak olan projelerin hem içinde yer alan ve her anlamda takip ederek çözüm arayan bir kurum olduğunu da Başsavcı Tiryaki'ye belirten Başkan Murat Kaya  “Başsavcımız nezaket göstererek iadeyi ziyarette bulundular, bundan dolayı bizleri çok memnun ettiler.

Yönetimim ve üyelerimiz olarak her zaman olduğu gibi kentin gelişmesi, Tarsus ’un tanıtımı ve sorunlarının çözümü için her türlü çalışmaya katkı sağlamaya devam edeceklerini” söyledi.

Başsavcı Tiryaki'nin ziyareti Başkan Murat Kaya ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Seçer ile karşılıklı sohbet ortamında devam etti.

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1