Tarsus'tan sondakika haberlerinin cep telefonunuza bildirim olarak gönderilmesini ister misiniz?

:

:

:

Başkan Şevket Can:”Çağdaş, eşitlikçi ve çevreye duyarlı bir belediyeyiz”

Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can’ın, göreve gelmesinin 2. yılının seneyi devriyesi nedeniyle düzenlediği resepsiyonda 2 yılda yaptıklarını ve yapacakları hizmet projelerini anlattı.
Tarih: 1 Nisan 2016 Cuma 09:31
Güncelleme: 1 Nisan 2016 Cuma 09:51
Başkan Şevket Can:”Çağdaş, eşitlikçi ve çevreye duyarlı bir belediyeyiz”
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can’ın, göreve gelmesinin 2. yılının seneyi devriyesi nedeniyle düzenlediği resepsiyonda 2 yılda yaptıklarını ve yapacakları hizmet projelerini anlattı.
 
Tarsus protokolü, meslek odası başkanlarıyla, köy ve mahalle muhtarlarıyla belediye yemekhanesinde öğle yemeği yiyen Şevket Can, daha sonra Belediye Meclis salonunda düzenlediği 2. yıl resepsiyonunda 2 yıl boyunca yaptıkları hizmetler ve yapacakları çalışmalar hakkında görsel sunum yaptı.
 
Resepsiyona Kaymakam Bekir Atmaca, MHP Genel Başkan yardımcıları Sadir Durmaz ve Mevlüt Karakaya, MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Garnizon Komutanı binbaşı Vedat Topak, Çamlıyayla Belediye Başkanı İsmail Tepebağlı, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Tarsus jandarma komutanı binbaşı Yavuz Bulut, Emniyet Müdürü Salim Çakan, MHP ilçe başkanı Ertuğrul Bodur, Muhtarlar, meslek odası başkanları, belediye daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
 
Belediye Başkanı Şevket Can, “Belediyecilik dokunmaktır, düşünmektir, hissetmektir ve aşkla sorunlara odaklanmaktır. Belediyecilik gülümseyen yüzdür, uzatılan eli geri çevirmeyen cömertliktir ve darda kalanlara acil yardımdır.
 
Hizmetlerimizi zamanında, hızlı ve ekonomik olarak sunmaya çalıştığımız, çevreye duyarlı, toplumsal çıkarları gözeten, doğal ve tarihi mirası koruyan, hizmette eşitlik ilkesi çerçevesinde faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bir yılı daha geride bırakmanın haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.
 
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ise yaptığı konuşmada, Şevket Can’ın 2 yıl içinde güzel hizmetlere imza attığını belirterek, “Şevket Can önümüzdeki süreçte güzel Tarsus’umuzu çok daha güzel hizmetlere kavuşturacaktır. Hep birlikte el ele vererek Mersin’in, Tarsus’un çok güzel hizmetlere kavuşması için tüm gücümüzle çalışacağız” dedi.
 
Başkan Kocamaz, Şevket Can, günün anısına tamamen doğal bitkilerden yapılmış bir tablo ve çiçek armağan etti. Başkan Can, çiçeği eşi Öznur Can’a takdim etti.
 
Etkinlikte ayrıca Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Naci Güllü, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve Şevket Can’ı kutlayarak, birer çiçek sundu. Kocamaz da çiçeği eşi Hatice Kocamaz’a sundu.

Tarsus Haber ©2003 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Mersin Haber
Oluşturma süresi(ms): -1